İzle-Kazan Video Yüklenmiyor Hatası

Benzinlitre “İzle Kazan” özelliği için kredi alamıyorsanız veya video yüklenmiyorsa, deneyebileceğiniz birkaç şey işe yarayabilir.


Benzinlitre uygulamasına üyemisiniz? Google veya Facebook ile giriş yaptınız mı? 

Çözüm: Benzinlitre uygulamasında kredi kazanabilmek için bir kullanıcının Benzinlitre'ye giriş yapması gerekir. Unutmayın ki puanlarınız, üyeliğiniz ile alakalıdır. Üyelik Google veya Facebook ile bağlanma durumunuzda gerçekleşir.

 

Herhangi Bir Reklam Görüyor musunuz?

Benzinlitre iOS uygulamasını veya Benzinlitre Android uygulamasını kullanmıyorsanız, kredi kazanmak için videoları ve belirlenmiş sayıda reklamı izlemeniz gerekir. Benzinlitre reklamları, normalde televizyonda gördüğünüz, diş macunu, deodorant, giyim, soda ve evcil hayvan maması gibi tipik ürünlere benzedikleri için kolayca tespit edilebilir.

 

Çözüm: Video izlemek için biraz zaman ayırmanızı ve videoların arasında video oynattığınızı görüyorsanız dikkat etmenizi öneririz. Reklam görmüyorsanız, Chrome browser, Facebook uygulamalarını kullanabilirsiniz.

 

Krediler Kazanmak İçin Çok Sayıda Reklam İzlemiş Olabilirsiniz.

Benzinlitre iOS uygulamasını veya Benzinlitre Android uygulaması üzerinde çok sayıda izle-kazan etkinliği yapmanız sebebiyle reklam görüntülenmeniz kısıtlanabilir.

 

Proxy veya VPN kullanıyor musunuz?

Proxy sunucuları, Sanal Özel Ağlar (VPN) veya Benzinlitre videolarını izlerken bir kullanıcının IP adresini gizlemeye yönelik diğer girişimlere izin vermeyebilir. IP maskeleme cihazlarının kullanımı, Benzinlitre'nin kullanılmasından dolayı kredi kaybına ve potansiyel bir zarara neden olabilir.