AYGAZ Akaryakıt Hediyesi - Katılım Koşulları


Kampanya Koşulları

1. Her hafta en yüksek puanı toplayan kullanıcılarımız arasından 7 kişiye AYGAZ 20 TL hediye otogaz vermektedir. Kazanan kullanıcılarımıza mail & telefon aracılığı ile ilettiğimiz şifre: 
 -       3161’e ‘OTOGAZ CEP NO ŞİFRE’ formatında SMS gönderilerek, cep telefonuna 20 TL değerinde Paropuan yüklenebilir. . Başarılı gönderim sonrasında bilgilendirme mesajı iletilecektir. Kampanyaya katılım her operatörün kendi tarifesi üzerinden 1 SMS (kısa mesaj) olarak ücretlendirilir.
2. Kampanyaya katılım sadece BenzinLitre uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilir, başka kanallardan yapılacak başvurular geçersizdir.

3. Kampanyaya dahil olabilmek için Benzinlitre iOS veya Android uygulaması üzeriden puan kazanılması gerekmektedir. Kullanıcılar arasında en fazla puan kazanımı yapan kullanıcılara hediye verilecektir.

4. Kampanyaya dahil olabilmek için, kampanya tarihleri arasındaki haftanın ilk pazartesi günü ile pazar günü (pazar dahil) arasındaki puan kazanımı dahil edilecektir. Her hafta 7 kişi seçilecektir.

5.Kampanya’ya dahil olan BenzinLitre kullanıcılarının bilgileri, LPG puan hediyesinin yüklenmesi için AYGAZ ile paylaşılacaktır.

6. AYGAZ, BenzinLitre tarafından yapılacak bildirime istinaden 1 hafta içinde LPG puan hediyesi yükleyecek ve sms ile kampanya katılımcılarını bilgilendirecektir.

7. Hediye LPG puan yüklemesi 1 ay içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan hediye LPG puanlar iptal edilecektir.

8. Kampanya 100 kişi (yüz) kişi ile sınırlıdır. 100 kişiden daha fazla talep gelmesi durumunda, kullanıcılar hiçbir hak talep edemezler.

9. Katılımcılar, kampanya koşullarının yerine getirildiğini belirleme yetkisinin BenzinLitre’ye ait olduğunu kabul ederler.

10. Katılımcılar, cep telefonu bilgilerinin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında BenzinLitre kişiselleştirme işlemleri ve işbu kampanya kapsamında işlenmesine, AYGAZ dahil 3. kişilerle paylaşılmasına izin verdiklerini kabul ve beyan ederler.

11. Katılımcıların kampanya başvurusu esnasında verdiği cep telefonu hattını değiştirmesi, yanlış numara vermesi, hattının kapanması/kapatılması vb. sebeplerden dolayı kullanılamayan hediye LPG puanlardan AYGAZ ve BenzinLitre sorumlu değildirler.

12.Yüklenen “LPG Puanlar” kampanyaya dahil olan Paro üyesi AYGAZ ve MOGAZ otogaz istasyonlarında bulunan market görevlilerine, ilgili cep telefonu numarası söylenerek parçalı veya bütün şekilde kullanılabilecektir.

13. Yüklenen hediye LPG puanların kullanılabilmesi için puan yüklenen cep telefonunun aktivasyon işleminin yapılması gerekmektedir.  Aktivasyon işlemi 444 4 999 Aygaz İletişim Hattı aranarak veya www.paro.com.tr/uyelik/giris/ adresinden gerçekleştirilebilir.

14. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

15. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

16. İşbu kampanya, “Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar Ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik” kapsamı dışındadır.

17. BenzinLitre ve AYGAZ kampanya koşullarında ve ödüllerde her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

18. Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

19. Her müşteri kampanya kapsamındaki LPG puan hediyesinden sadece bir kez faydalanabilir.


Kampanyanın geçerli olduğu bayiilerin listesine https://www.benzinlitre.com/blog/detay/aygaz-hediye-akaryakit isimli blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.Aradığın şeyi bulamadın mı? Hemen iletişime geç!