BenzinLitre
Durum Çalışmaları
Pazarlama hedefleri doğrultusunda farklı markalarla yaptığımız data odaklı işbirliklerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Shell, Citroen, Aygaz ve daha fazlası...
Benzinlitre
28/08/2020

Case No: 584 OPEL & BenzinLitre İşbirliği

Opel & BenzinLitre İşbirliği sayesinde OPEL satış sonrası hizmetinden faydalanan sürücü sayısını artırdık.

Benzinlitre
31/05/2020

Case No: 191 TOTAL & Alsancak Unlu Mamulleri & BenzinLitre İş Birliği

TOTAL ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinde TOTAL Altunizade ve TOTAL İGA'da açılan Alsancak Unlu Mamullerinin, TOTAL Kozyatağı Supplementler'in satışını artırdık.

Benzinlitre
31/05/2020

Case No: 326 SigortaCini & BenzinLitre İş Birliği

SigortaCini ile yaptığımız iş birliğinde BenzinLitre sürücülerinin, trafik sigortası ve kaskoyu karşılaştırmalı fiyat görerek almalarını sağladık.

Benzinlitre
12/05/2020

Case No: 546 Arabamiyika & BenzinLitre İş Birliği

Arabamiyika.com ile yaptığımız iş birliğinde BenzinLitre sürücülerine indirimli iç-dış Oto-yıkama alma fırsatı sağladık.

Benzinlitre
11/05/2020

Case No: 324 TurAssist Acil Yardım Butonu & Araç Sponsorluğu

Case No: 324 TurAssist Acil Yol Yardım Butonu & Araç Sponsorluğu

Benzinlitre
11/05/2020

Case No: 2 Aygaz Gizli Teklifler ile Konum Bazlı Satış

BenzinLitre'nin “gizli teklifler” reklam modeli ile istasyonun 15-20 km çapı içerisinde olan ve o esnada akaryakıt arayan kullanıcılar, ilgili istasyonun özel kampanyasıyla karşılaşabiliyor. Bu işbirliği Sözcü Gazetesi'ne haber oldu !

Benzinlitre
11/05/2020

Citroen Test Sürüşü Kazanım Kampanyası

Citroën, PSA Peugeot Citroën markalarından birisidir. Citroen C5 Aircross SUV modeli test sürüşü kampanyası gerçekleştirdik. Citroën’in yeni modeli için en uygun hedef kitleyi, Benzinlitre’nin sürücü davranışlarına göre analizi ile bulduk !

Benzinlitre
08/05/2020

Case No: 775 Aytemiz

Yurtdışında örneklerine aşina olduğumuz, sürücülerin kendi araçlarına yakıt verebilmesi Türkiye'de mümkün. Bu konuyu en iddialı şekilde sahiplenen Aytemiz, akaryakıt istasyonlarında kullandığı ileri düzey teknoloji, hijyenik altyapısına self-servis diyoruz. Sürücüleri bu uygulamaya teşvik etmek adına fiyat avantajı da getirmişti. Bu özelliğin duyurusu için Benzinlitre'nin yenilikçi ve meraklı sürücüleri seçildi.

Benzinlitre
07/04/2020

Case No: 73 Shell & BenzinLitre Çalışması

Benzinlitre sürücülerinin en çok tercih ettiği marka Shell ile ilk işbirliğimizi Helix ile bireysel sürücülere yapmıştık. Ardından Benzinlitre'nin eşsiz sürücü veritabanı ve hedefleme teknolojisi ile ağır hizmet madeni yağ markası Rimula için işbirliğini uzattık. GroupM, Shell ve Benzinlitre'nin işbirliği hakkında detaylı bilgi devamında.