BENZİNLOG
05
eylül
2018
Yakıt
Würth Mazot Katkısı

würth mazot katkısı ne işe yarar?

Mazot almadan önce depoya koyuyorsunuz ve alt zeminde olmasını sağlıyorsunuz. Sonrasında deponuza mazot koyuyorsunuz, full olarak doldurmaya dikkat edin. Würth bu katkı ürünlerinde en fazla talep edilen ve başarılı olan markalardan bir tanesi. Dizel otomobiller de yüksek KM bir çok riski beraberinde barındırıyor. Bu yüzden enjektör ve yakıt sisteminde oluşan pislikleri temizlemek için bu ürün kullanıyorlar. würth mazot katkısı düşük yakıt sarfiyatı ile yakıttan tasarruf etmenizi ve motorun rahat çalışmasını sağlar.

Mazot katkısı işe yarıyor mu?

Mazot katkısı bir çok kişi tarafından olumlu kabul ediliyor. Hangi araçlar ve ne zaman kullanılması gerektiği bu olumlu sonucu etkileyen ana unsurlar. Örneğin, enjektör temizleyici sık sık kullanılmaz. Belirli bir KM yol almadan, arabanın yaşı belli bir düzeye gelmeden gerek yoktur. Kurum, tortu ve bir çok sebepten etkilenmiş olan deponuzun temizliği ve yakıt aksamına çözelti etkisi yapan bir kimyasaldır. Güç kaybı ve performans düşüklüğü (yakıt tankına bağlı) sorun yaşayan araç sahipleri etkisini ölçebilir. Fakat bu tip ürünleri "temizlik" malzemesi gibi kullanmanız durumunda sonuçlarını tespit edemeyebilir ve mutsuz olabilirsiniz.

würth mazot katkısı 300 ml

würth mazot katkısı 300 ml firmanın en çok satan ürünü. 35-45TL arasında fiyatı var.

würth mazot katkısı Kullanım Şekli

1 - Würth WIC 4000 Enjeksiyon sistemi temizleme makinelerinde kullanım:

4 silindir motorlarda 750 mi mazota 1 kutu katkı, 5-6 silindir motorlarda 1 İt mazota 1,5 kutu katkı, 8 silindir motorlarda 1,5 İt mazota 2 kutu katkı karıştırılarak kullanılır.

2- Yakıt deposunda kullanım:

En az 20-30 litre mazot, yakıt tankında bulunmalıdır. 80 litre mazota 1 kutu katkı yeterlidir. Eğer düzenli olarak kullanılıyorsa her 1 litre yakıta 1,5-2,0 mi katılmalıdır.Tüm içerikler okundu!

Next page