BENZİNLOG
03
aralık
2018
Yakıt
Tasarruf
Ucuz Akaryakıt Bulma Uygulaması

UCUZ BENZİN, UCUZ DİZEL NEREDE VAR? 

En ucuz benzin ve En ucuz dizele BenzinLitre ile ulaşmanız mümkün. BenzinLitre sizi en uygun istasyona götürüyor. 

Kimi kullanıcımız bizi ‘’ucuz benzin bulma uygulaması’’ olarak tanımlıyor. Ucuz benzin ve ucuz mazota ulaşmanın yanı sıra uygulama üzerinden hangi istasyonda lastik tamir, market, Starbucks, mescit, yeme içme alanı var ulaşabiliyorsunuz. 

Fiyat farkları hem şehir içi hem de uzun yolda oldukça fazla. Litre başı 80 kuruş farkla tek depo dolumunda 50 TL tasarruf edebiliyorsunuz. Bu data binek araçlar için. Tırcılar, kamyoncular çok daha yüksek miktarda tasarruf edebiliyorlar. Lig Oil, eva petrol, Lepet, Yupet gibi markalar ucuz benzin ve ucuz dizel fiyatlarından ötürü özellikle tırcılar tarafından çok sık tercih ediliyor. BenzinLitre Kasım ayı itibariyle tam 45.000 kişilik bir topluluk. 

BenzinLitre’de akaryakıt fiyatlarını kullanıcılar güncelliyor. İstasyona 500 metre yakındayken fiyatları düzenleyebilir ve güncellediğiniz her istasyonda 1 puan kazanabilirsiniz. Her hafta çekiliş yapıyoruz. 5 puanı geçen kullanıcılarımız çekilişe katıldığı takdirde 20 TL otogaz, 50-75 TL akaryakıt hatta 2 günlük kiralık araç kazanabiliyorlar. Fiyatları güncelleyin, sizde yarışa dahil olun! 

Ülkemizde 100 üzerinde akaryakıt markası ve bu markaların 12 binin üzerinde akaryakıt istasyonu var. Ve akaryakıt sektöründeki Serbest Fiyatlandırma Sisteminden dolayı istasyonlar bulundukları bölgenin rekabet koşullarına göre fiyat belirlemekte serbestler. Aynı markanın karşılıklı istasyonlarında bile fiyat farkı görmeniz mümkün. Yine de bu durum ucuz benzin ve ucuz dizel bulmamıza engel değil. BenzinLitre size tüm markaları, tüm istasyonları konumları, fiyatları ve tesis içi özellikleriyle beraber listeleyen tek platform. Eğer akaryakıt alımında fiyat hassasiyetiniz varsa, hangi ilin neresinde, Türkiye’nin her yerinde ucuz benzine ve ucuz dizele ulaşmanız mümkün.

Ucuz Benzin ve Ucuz dizel kullanımı konusunda çekinceleriniz var ise yazımızı okuyabilirsiniz. 

 

Tüm içerikler okundu!

Next page