BENZİNLOG
21
nisan
2019
Yakıt
Tasarruf
Türkiye'de En Ucuz Benzin Nerede 2019?

Türkiye'de En Ucuz Benzin Nerede 2019?

Yükselen döviz kurları ve dolayısıyla artan akaryakıt fiyatları vatandaşın cebini yakmaya başladı. 7 lira seviyesinde olan benzin fiyatları artık vatandaşa “Türkiye'de en ucuz benzin nerede” sorusunu sorduruyor. 

Biz de “Türkiye'de en ucuz benzin nerede” sorusunun cevabını vermek için BenzinLitre uygulamasını tasarladık ve bir yılı aşkın bir süredir hizmet veriyoruz.

Akaryakıtta tasarruf yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey BenzinLitre uygulamasını indirip uygulama üzerinden yakıt tipinizi seçmek.
Biz BenzinLitre olarak Türkiye'deki tüm akaryakıt markalarının tüm istasyonlarına tek bir platformda topladık. İstasyondan istasyona değişen akaryakıt fiyatlarını uygulama üzerinden takip edebilir, en yakında en ucuz benzin nerede görebilirsiniz. Fiyata ve mesafeye göre filtreleyerek istasyon tercihinizi yapabilirsiniz. Özellikle son zamlardan sonra akaryakıt fiyatları arasındaki farklar 80 kuruşun üstüne çıktı. BenzinLitre mobil uygulamasını kullanarak en ucuz istasyonu tercih etmeniz halinde tek depo dolumunda 50 TL'ye kadar tasarruf edebiliyorsunuz.

Özetle, 81 ilde kullanıma açık olan BenzinLitre uygulaması sayesinde Türkiye'de en ucuz benzin nerede sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.

BenzinLitre’yi indirmek için tıklayın

Tüm içerikler okundu!

Next page