BENZİNLOG
31
temmuz
2018
Uzun Yol
Yol Yardım
Tur Assist Yol Yardım


Tur Assist

Tur Assist, 43 ülkede kendi şirketleri ve diğerlerinde anlaşmalı kurumları ile hizmet veren İspanyol Mapfre Grubu’na bağlı Mapfre Asistencia’nın Türkiye şirketi olarak 1996 yılında kurulmuştur.

Tur Assist tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş acil yol yardımı konusunda uzmanlaşmış ve bugün 6000’e yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür. Bu hizmet ağına dahil olan çekici, kurtarıcı, rent a car, ambulans, ev onarım, otel, acente gibi firmalar düzenli denetim ve eğitimlerden geçerek en üstün standartlarda hizmet vermektedirler. 

Her biri konusunda uzman Tur Assist operatörleri, son teknoloji ve çağdaş güvenlik sistemleriyle donatılmış çağrı merkezinde %99’un üzerinde müşteri memnuniyet oranıyla çalışmaktadır. Türkiye’de başta sigorta, otomotiv ve finans olmak üzere pek çok sektördeki değerli kurumun  11 milyonu aşkın müşterisine 365 gün 24 saat hizmet sunan Tur Assist, oluşturduğu yaratıcı ürünler ve yenilikçi uygulamalar ile asistans sektöründeki lider konumunu, sağlamlaştırarak korumaktadır.

BenzinLitre’ye de araç sponsoru olmuş aynı zamanda acil yol yardımı hizmetini BenzinLitre’ye özel indirimlerle kullanıcılarımıza sağlamaktadır. Tüm içerikler okundu!

Next page