BENZİNLOG
13
kasım
2021
Sektörde Profesyoneller
Tuğçe Kutluay Demirkaya Kimdir?

Tuğçe Kutluay Demirkaya Kimdir?

BP Marka ve İletişim Müdürü Tuğçe Kutluay Demirkaya, 2005 yılında Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimine FMV Işık Üniversitesi Ekonomi bölümünde devam etmiştir. 4 yıllık üniversite hayatını %100 burslu olarak devam ettirmiş ve yüksek onur belgesi ve okul birinciliğiyle tamamlamıştır. Işık Üniversitesi mezuniyeti sonrasında Koç Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamlamıştır. 

Tuğçe Kutluay Demirkaya üniversite eğitimi sırasında birçok firmada,HSBC, YapıKredi, Eximbank, Eczacıbaşı, stajyer olarak çalışmıştır. Üniversite eğitiminin son 2 yılında aynı zamanda eğiten tarafta da olmuş ve Mikroekonomi ve Oyun Teorisi alanlarında Asistanlık yapmıştır. Kariyerini Metglobal firmasında Dijital Pazarlama Uzmanı olarak devam ettirmiş , 7 aylık deneyimin ardından 2013 yılında Garanti BBVA Ödeme Sistemleri’nde işe başlamıştır. Dijital Pazarlama alanında çalışmalarına devam eden Demirkaya, Haziran 2019’da Dijital Marka Müdürü olarak sürdürdüğü görevinden ayrılmıştır. 

Haziran 2019 itibariyle BP’de Dijital Pazarlama Müdürü olarak göreve başlayan Tuğçe Kutluay Demirkaya, Marka ve İletişim Müdürü olarak BP’deki çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm içerikler okundu!

Next page