BENZİNLOG
28
nisan
2019
Benzinlik
Total Alsancak Unlu Mamülleri

TOTAL Alsancak Unlu Mamülleri

Total ürün yelpazesi geniş Bonjour market konseptinin yanına yeni bir markayı ekledi. Total Alsancak Unlu Mamülleri ile olan işbirliğinde artık belirli Total istasyonlarında Alsancak Unlu Mamülleri ürünleri ile karşılaşabilirsiniz!!

Alsancak Unlu Mamülleri 1924’ten bu yana Türkiye’nin çeşitli noktalarında hizmet veriyor. Total istasyonlarındaki Alsancak Unlu Mamülleri'nde tatlı ve tuzlu kurabiyeler, dondurma, pasta, börek, sandviç, kahvaltılık gibi lezzetleri tadabilirsiniz. Özellikle sabah erken saatlerde taze poğaçanın, böreğin kokusu sizi içine çekicek! Fiyat performans açısından da ekonomik.

Total çalışanları aracınızın deposunu doldururken siz de taze İzmir boyozu ve günlük sandviçlerin tadına bakabilir, çay, kahve molası verebilirsiniz!


Hangi TOTAL İstasyonlarında Alsancak Unlu Mamülleri var?

Henüz TOTAL'in 2 istasyonunda Alsancak Unlu Mamülleri var ancak en işlek ve kilit noktalarda olanlarda o yüzden şanlısınız!

İGA TOTAL İstasyonu (3.Havalimanı TOTAL istasyonu)

3.Havalimanı'nda uçuşunuzdan önce veya sonra İGA TOTAL istasyonundaki Alsancak Unlu Mamülleri'ne uğramanızı öneriyoruz! Özellikle İzmir'den döndüyseniz son bir bomba yiyebilirsiniz :)

Altunizade TOTAL İstasyonu

Altunizade TOTAL istasyonundaki Alsancak Unlu Mamülleri de sabah işe giderken kahve ve ofise atıştırmalık almanız için ideal!!

Tüm içerikler okundu!

Next page