BENZİNLOG
29
kasım
2019
Kampanyalar
BenzinLitre
Sigorta Cini & BenzinLitre İşbirliği

Sigorta Cini & BenzinLitre İşbirliği 

Sigorta Cini Nedir?

Sigorta Cini 24 farklı güvenilir sigorta şirketini bünyesinde bulunduran size en uygun sigorta hizmetini en hızlı ve kolay yoldan sunan Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmet veren bir kurumdur. Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşteriye hizmet sunmaktadır.

Sigorta Cini & BenzinLitre İşbirliği

BenzinLitre Uygulaması üzerinden Aracınıza Kasko ve Trafik Sigortası yaptırın 50TL ve 25TL’lik hediye akaryakıt kazanın!

Sigorta Cini ve BenzinLitre iş birliği ile yepyeni bir sigorta deneyimi yaşamak mümkün. Sigorta cini Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zinciri olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Sigorta hizmeti alırken okunması gereken bir sürü kağıt ve detay var. Kafa karıştırıcı bir hizmet sunmaktan kaçınan Sigorta Cini uzmanları öncelikle sizi dinliyor ve sizin ihtiyacınıza en uygun ürünleri farklı markalarla karşılaştırarak hem ihtiyacınıza hem de bütçenize en uygun hizmeti almanızı sağlıyor. Dijital olarak da karşılaştırmalı fiyatların çıktığı ve hemen teklif alabildiğiniz yöntem ile de işlerinizi oldukça kolaylaştırıyoruz!

BenzinLitre uygulaması ile kampanyaları görüntülemeniz ve katılmanız çok kolay. 

Sigorta Cini ile aracınıza kolayca trafik sigortası yaptırmak için şuraya , kasko sigortası yaptırmak için ise şuraya tıklayabilirsiniz. Aracınızın sigortalarını en hızlı, kolay ve güvenilir yoldan yaparken hediye akaryakıt kazanacağınız bu teklifi mutlaka değerlendirin.  


BenzinLitre uygulamasında kampanyalar kısmında Sigorta Cini ile olan kampanyamıza tıklayarak hem en güvenilir şekilde kasko ve trafik sigortanızı yaptırabilir hem de hediye akaryakıt kazanabilirsiniz! 


BenzinLitre ile avantajlar hep sizinle! 

Tüm içerikler okundu!

Next page