BENZİNLOG
23
nisan
2019
Yakıt
Shell
Shell V-Power Nitro+ Ne Demek?

Shell V-Power Nitro+ Nedir?

Shell V-Power Nitro+ Shell markasının performans ve verimlilik konusunda “en iyi yağımız” diyerek piyasaya sürdüğü dizel ve benzinli araçlar için üretilen katkılı yakıttır. DYNAFLEX olarak adlandıralan teknoloji ile içerdiği üç kat daha fazla sürtünme azaltıcı ve temizleyici partiküller motorunuzu temiz tutar, aşınmaya karşı korur. Shell V-Power Nitro Ferrrari markası ile beraber geliştirimiştir. Ferrari markasının önerdiği tek yakıttır. BMW markası da Shell V-Power Nitro’yu tavsiye eder. 

Shell V-Power Kurşunsuz’un Avantajları

Sürtünme azaltıcı moleküller sayesinde motorunuzu temiz tutar.
Önceki katkılı Shell yakıtlarına göre 2 kat daha fazla sürtünme azaltıcı bileşen bulunur.
Tortu temizleme konusunda en efektif Shell ürünüdür.
Araç çalıştığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar, sürtünme azalır. Seyir halinde ya da trafikte kalmış olmanız fark etmeden aracınız çalıştığı sürece motorunuzu korur.

Shell V-Power Nitro Yorumları

Shell V-Power Nitro yorumlarını listeleyecek olursak: 

Mercedes sahibi bir kullanıcımızın yorumuna göre Shell V-Power Nitro’nun rölanti sesi oldukça düşük.
Mustafakemalpaşa’dan Yalova’ya kadar yol yapan bir kullanıcımız ise oldukça düşük yakıt tüketimi ile karşılaştığını söylüyor. Kullanıcımız yolların oldukça virajlı ve kötü olduğunu da vurguladı.
Bazı kullanıcılarımız Shell V-Power GTL hayranlığından vazgeçmemiş durumda. Eskiye olan hayranlıkları yeniyi denettirmiyor :)
Bu tarz katkılı yakıtların tamamen pazarlama stratejisi olduğunu düşünen araç sahipleri de mevcut. Yakıt alırken daima en uygun fiyatlı olanı tercih ediyorlar.
1 depo fulleyen bir taksi şöförü abimiz, Ankara’da 980 km yolculuğundan sonra aracının çok gürültülü bir şekilde stop ettiğini aktardı.

Kullanıcılarımızın gözünden Shell V-Power Nitro yorumları bu şekilde. Siz de akaryakıt sektörü ile ilgili yorum ve taleplerinizi info@benzinlitre.com adresine gönderebilirsiniz :)

Tüm içerikler okundu!

Next page