BENZİNLOG
23
ekim
2018
Benzinlik
Uzun Yol
Shell
Shell Deli2go

Deli2go nedir?

2010 yılı itibariyle Shell markasının piyasaya sürdüğü sandviçler deli2go (Daily2go) adıyla anılıyor. Günlük, taze malzemelerden üretilen sandviçler oldukça uyumla ve sosları da enfes. Her yıl üzerine koyarak devam eden Shell deli2go ürünleri Shell Select Market’e sahip tüm istasyonlarda ulaşabilirsiniz. Üstelik içecekler ile birleştirdikleri ekonomik kampanyaları da var. 

Deli2go Türkiye

Artık Türkiye’de de hızlı yemek kültürü gelişiyor. O yüzden sandviçler oldukça popüler. Bu da benzinliklerde sandviç molası vermeyi cazip kılıyor. Deli2go Türkiye pazarında oldukça popüler ve uyum sağlamış durumda. Deli2go ürünleri Ton balıklı, Mozarella peynirli, somonlu, jambonlu,  baharat soslu, kurutulmuş domates-mozarella peynirli ve üç peynirli gibi 11 farklı tatta sunuluyor.  Kültürümüzle beraber ilerleyen deli2go markası deli2go çiğköfte konseptini de getirdi. 


Deli2go ürünlerinde ekmek çeşitliliği de mevcut. Yüksek lifli çavdar bulunan ekmeklerden üretilen sandviçlere ulaşabilirsiniz. Bu gidişle deli2go Türkiye’de her sene geliştiği gibi hızlı yükselişine devam edecek gibi duruyor. 

Peki hangi istasyonda Shell deli2go sandviçler olduğunu nasıl öğrenebilirsiniz. Benzinlitre üzerinden Shell markasını ve convenience store’ları filtreleyebilir istediğiniz deli2go ürünlerine ulaşabilirsiniz. 

Şimdiden Afiyet Olsun

Tüm içerikler okundu!

Next page