BENZİNLOG
02
nisan
2019
Yakıt
Aytemiz
Self Servis Akaryakıt Hizmeti

Self Servis Akaryakıt Hizmeti 

Self Servis Akaryakıt Hizmeti Aytemiz ile başlıyor!!

Amerika’daki istasyonlarda uygulanan self servis akaryakıt hizmeti Türkiye’de de şu an 30’dan fazla Aytemiz istasyonunda var. Hedef 100’den fazla istasyonda self servis akaryakıt hizmetini hayata geçirmek.Türkiye’de ilk defa uygulanacak olan bu sistem ile tüketicilerin, kendi araçlarına yakıtlarını tamamen kendilerinin doldurmasına olanak sağlanıyor.

Self Servis Akaryakıt İstasyonunda 2 Dakikada Yakıtını Al

Kendin doldur kendin kazan sloganı ile ortaya çıkan self-servis akaryakıt istasyonu kullanımı da oldukça kolay. Kiosk’taki kameranın aracı ve plakayı tanıyabileceği şekilde yanaştıktan sonra aracın yönünü seçip onaylıyorsunuz. Yakıt türünü ve miktarını girip onayladıktan sonra kredi kartınız ile ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz ve pompanın tetiğini çekiyorsunuz. İşlem bitince fişinizi alıyorsunuz ve yolunuza devam ediyorsunuz :) Daha detaylı öğrenmek için Aytemiz Self Servis Akaryakıt Hizmeti yazımızı okuyabilirsiniz

.

Self Servis Akaryakıt Hizmetinde Fiyatlar Daha Avanatajlı

Süresi oldukça kısa olduğu gibi self servis pompalarda avantajlı fiyatlar da uygulanacak. Motorin ürünleri için 20 kuruş, benzin ürünleri için 15 kuruş indirim olacak!

BenzinLitre uygulamasında "özellik"lerden Aytemiz Self Servis iconunu seçerek en yakın self servis akaryakıt istasyonuna ulaşabilirsiniz.

BenzinLitre uygulamasını indirmek için tıklayın.

İyi Yolculuklar!

Tüm içerikler okundu!

Next page