BENZİNLOG
19
eylül
2018
Dinlenme Tesisleri
Şehirlerarası Dinlenme Tesisleri BenzinLitre'de !

Dinlenme Tesisleri

Halk arasında dinlenme tesisleri olarak tabir edilen şehirlerarası dinlenme tesisleri, uzun yolculuk esnasında başta sürücü olmak üzere yolcuların hem dinlenmesi hem ihtiyaçlarını (tuvalet , yemek, mola, ibadet..)  karşılaması için tasarlanmış duraklardır. 


BenzinLitre ile En Yakın Dinlenme Tesisleri 


Uygulamanızda “En Yakın İstasyonlar” butonunu sola doğru kaydırdığınızda karşınıza  “en yakın dinlenme tesisleri” butonu gelecektir. Aynı istasyonlarda yaptığınız gibi filtreler ile karar vermenizi kolaylaştıran özellikleri kullanabilir, yol tarifi alabilir ve telefonla arayabilirsiniz. İstasyonlardan farklı olarak, şehirlerarası dinlenme tesisleri fotoğrafları ile yine karar verme sürecenize katkı sağlayacaktır.


Dinlenme Tesisleri Sorunsalı

Bir çok kullanıcı, "pahalı" ve kalitesiz hizmet anlayışından şikayetçi. Sürücüler "acaba tuvalet paralı mı" veya çorba'ya kaç TL vereceğinden habersiz giriyor dinlenme tesislerine. Otobüs firmalarının yaptığı anlaşmalar sebebiyle farklı fiyat politikaları hala memnun etmiyor ne otobüs yolcularını ne sürücüleri. Tam bu noktada, BenzinLitre o sevmediğiniz malum katran çaylı, pis ve paralı tuvaletlerden ziyade sizi kapıda karşılayan, lokum ikram eden ve inanması güç ama evinizden bile temiz tuvalet bulabileceğiniz dinlenme tesislerine kavuşturuyor. 100 den fazla dinlenme tesisini araştırdık ve sizler için bizzat durduk, gezdik ve denedik. Bayram ve uzun hafta-sonu birleştirmeli tatillerde dinlenme tesislerinin tamamı negatif yorum almış. Son olarak, En İyi Kamyoncu Lokantaları yazısı yine lezzetli yol durakları arayan sürücüler için tam nokta atışı bir yazı oldu, tavsiye ederiz.

Tüm içerikler okundu!

Next page