BENZİNLOG
02
ağustos
2021
Araç Bakım
Otomobil
Range Rover Sandık Motor

Range Rover Sandık Motor

Land Rover Range Rover'lar oldukça fazla motor sorunu ile bilinen bir otomobil. Bu nedenle bu araçlarda motor değişimi kaçınılmaz olabiliyor. Peki Range Rover sandık motor nedir? Range Rover sandık motor 2021 fiyatları nasıl? Gelin birlikte inceleyelim!

Land Rover markasının bilinen bir kronik sorun olduğu söylenen motor sorunu Land Rover kullanıcılarını sandık motor çözümüne götürüyor. Land Rover Range Rover sandık motor, Land Rover markasının fabrikasında otomobillerden bağımsız ürettiği motorlardır. Bu motorlar fabrikada otomobillere entegre edilmez, satışa sunulur. Sandık motorlar, aracın kendi motoru arızalandığına kullanılır. Arızalı motorun tamiri hem maliyetli hem de uğraştırıcı olabileceğinden motor arıza yaptığında sandık motorlar tercih edilir. 

Range Rover Sandık Motor Fiyatları 2021  

Land Rover Range Rover sandık motor 2021 fiyatları motor modeline göre değişkenlik göstermektedir. Range Rover Sport modeli 2.0 SD4 motor 130 bin TL civarından satılıyor. Aynı modelin 3.0 Dizel motoru ise 90 bin TL yakınlarında satılıyor. Biraz daha eskiye gidersek, Range Rover Sport 2.7 TDV6 motor fiyatları ise 70 bin TL civarından alıcı buluyor. 

Göründüğü üzere Range Rover sandık motor 2021 fiyatları birçok otomobil ile aynı fiyatta. Range Rover'a binmek bu sebeple biraz masraflı olabilir. 

Yeni bir model olan Fiat Egea Cross'un fiyatlarını ve donanımlarını merak ediyorsanız Fiat Egea Cross 2021 Fiyat Listesi yazımıza göz atabilirsiniz!

BenzinLitre keyifli sürüşler diler...

Tüm içerikler okundu!

Next page