BENZİNLOG
30
eylül
2019
Araç Bakım
BenzinLitre
Otomobil
Petlas Lastik Yorumları

PETLAS LASTİK YORUMLARI

Lastik almadan önce lastik yorumları diye aratıp diğer kullanıcıların deneyimlerini merak edenlerdenseniz Petlas lastik yorumları dedik ve Benzinlog okuyucuları için derinlemesine bir analiz yaptık.

Petlas yerli bir marka olması sebebiyle tercih edilen lastik markalarından biri. Bridgestone, Michelin, Continental, Dunlop, Good Year gibi markalarla karşılaştırıldığında nispeten daha uygun fiyatlı olması sürücüyü cezbeden en önemli özelliği denebilir.


Bütçesini yormak istemeyen, uygun fiyatlı lastik alışverişi yapmak isteyen ve çok uzun yol yapmayıp daha çok şehir içi araç kullanan sürücülerin oldukça memnun olduğu Petlas lastik yorumları incelendiğinde malesef olumsuz yorumlara da rastladık. Uzun yolculuklarda, zorlu hava koşullarında ve ıslak zeminde yol tutuşundan çok memnun kalmayan sürücüler var. En çok şikayet edilen ve memnun kalınmayan konu ise Petlas lastiklerin ıslak zeminde kayıyor oluşu. Yaz lastiği olarak tercih edilebilir fakat kış koşullarında çok kaliteli bir sürüş sunmadığı söyleniyor.

Petlas lastik yorumları incelendiğinde, uygun fiyatlı olmasından memnun kalmakla birlikte kalitesinden ve yol tutuşundan oldukça memnun olan sürücüler de var. Aracınızın markası ve modeli, geçtiğiniz yolların engebeli ya da düz oluşu, aracınızı hangi sıklıkta kullandığınız, günde ortalama kaç km yol yaptığınız gibi parametreler lastikten aldığınız verimi etkileyecektir. Dolayısıyla en uygun lastik seçimini yapmak ve bütçenize göre hareket etmekte fayda var.


BenzinLitre güvenli sürüşler diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page