BENZİNLOG
23
nisan
2019
Yakıt
Opet
Opet Ultra Force Yorumları

Opet Ultra Force Yorumları

Opet Ultra Force Nedir? 

Opet markasının geliştirmiş olduğu katkılı yakıttır. Aracınızdaki aksamların temizliği ve performansı konusunda katkıda bulunur. Yapılan Opet Ultra Force testlerinde yakıtın aksamlardaki sürtünmeyi %35,6’ya kadar azalttığı gözlemlenmiştir. 

Opet Ultra Force özellikle soğuk havalarda yakıtın araç filtrelerini tıkamasını önler. Bu sayede aracınız soğuk havalarda da rahatlıkla çalışır. Opet Ultra Force teknolojisini hem benzinli hem de motorin kullanan araçlar için geliştirmiştir.

Opet Ultra Force Yorumları

Opet Ultra Force Yorumlarını genel olarak listelememiz gerekirse, 

Bazı kullanıcılarımız katkılı yakıtın pazarlama stratejisi olduğunu düşünüyor. 2011 yılından sonra markaların katkılı yakıt sayılarında artış var.
Katkılı yakıt Opet Ultra Force’dan gerek performans gerek motor temizliği olarak oldukça memnun olan kullanıcılarımız da var. Üstelik 1 kez bile problem yaşamamışlar. Opet Ultra Force bize Force oldu diyorlar.
Daha yeni Opet Ultra Force kullanmaya başlayan bir kullanıcımız Safa’nın (Lüleburgaz) yorumu ise şu şekilde:
"200 km oldu kullanıyorum, motor sesi daha ince geliyor. Arabayı sürerken babam yanda oturuyordu. O da farketti. Kulağı iyi adam anlar! Yüksek devirlere çıkarken daha az zorlanarak çıkıyor araba, hızlanması da gayet iyi. Tüketimi 1 senedir 7.5’in altına düşüremiyordum. 6.7 seviyelerine kadar indi. Katkısız yakıta göre oldukça iyi." – Kendisi Audi A3 sahibi.
Aralarındaki fiyat farkına sitemli olan kullanıcılarımız da mevcut :)
Düzce’den bir kullanıcımız da egzozdan siyah duman atma durumuyla karşılaşmış. Fakat aracının 600.000 kilometrede olduğunu söylemekte fayda var.

Sizler için Opet Ultra Force yorumlarını kullanıcılarımızın gözünden aktardık. Siz de akaryakıt sektörü ile ilgili yorum ve taleplerinizi info@benzinlitre.com adresine gönderebilirsiniz :)

Tüm içerikler okundu!

Next page