BENZİNLOG
05
aralık
2018
Benzinlik
Onaylı İstasyon Programı


Onaylı İstasyon/Pompacı Programı

BenzinLitre’de artık istasyon sahiplerinin de dahil olduğu bir programımız var: Onaylı Pompacı Programı.

Şu zamana kadar siz kullanıcılarımızın fiyatları güncellediği, puan topladığı ve karşılığında da hediye yakıt, rent a car gibi ödüller kazandığı BenzinLitre’de artık istasyon sahipleri de kendileri için özel olarak oluşturulmuş panelden giriş yaparak kendi istasyonlarının fiyatlarını ve tesis özelliklerini güncelleyebilecekler!! Bu sayede kullanıcılarımız Onaylı İstasyonlarda güncel fiyatlara ve en doğru bilgilere ulaşacaklar. Eğer istasyon sahibi iseniz Onaylı Pompacı Paneli için tıklayın.


Güncellemeler dahilinde istasyonununuzun yanında çıkacak görsel (badge) ile Onaylı Pompacı olduğunuzu kullanıcılarımıza bildireceğiz. Ve kullanıcıların size yaptığı yorumlara ve puanlara ulaşıp değerlendirmenizi yapabileceksiniz. BenzinLitre uygulamasına üye iseniz Onaylı Pompacı paneline giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra;

  1. İstasyon başvurularım sekmesinden istasyon başvurusu oluşturmanız,
  2. İstasyonun da BenzinLitre tarafından onaylanması gerekiyor.

BenzinLitre tarafından onaylanmış olan istasyonlarınızı bir liste halinde ana sayfanızda size sunulur. Eklediğiniz istasyonlar üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Onaylı Pompacının istasyonları ile ilgili yapabileceği işlemler

  • İstasyonda satılan yakıt türlerini düzenleme
  • İstasyonda satılan yakıt türlerinin fiyatlarını düzenleme
  • İstasyondaki tesis-içi özellikleri düzenleme (oto-yıkama, yeme-içme opsiyonları, mescid, wifi vb.)
  • Yakıt alım/satım, nakliye gibi maliyetleri hesaplama
  • Yakında kendi istasyonunuzu listeleme sayfasında çevredeki istasyonlardan daha yukarıda çıkarmanız için geliştirmeler yapacağız.

Onaylı istasyon olduğunuzda yaptığınız işlemlere başka kullanıcılar 3 gün boyunca müdahale edemez. 3 gün sonra işlem yapmazsanız farklı kullanıcılar da istasyonunuzun fiyat ve özelliklerini güncelleyebilirler.


Siz de kendi istasyonlarınızın kontrolünü yapabilmek adına şimdi Benzinlitre Onaylı Pompacı programına katılabilirsiniz.

Tüm içerikler okundu!

Next page