BENZİNLOG
25
mayıs
2021
Otomobil
Mutlaka Sürmeniz Gereken 10 Araba

Mutlaka Sürmeniz Gereken 10 Araba

Günümüzde araba kültürü diye tanımlayabileceğimiz bir kültür oluşmuştur. Arabanın konforu, görüntüsü, motor gücü vb. gibi özelliklerden oluşan bu kültür nedeniyle insanlar işe gidip gelmekten ziyade prestij için araba sahibi olmak istiyorlar. Biz de bu yazımızda prestijinizi arttıracak olan mutlaka sürmeniz gereken 10 arabayı derledik.


1-) Genesis G70


Tek zayıf noktası bilgi eğlence sistemi olan G70, canlı şasi ve stil yansıtan birinci sınıf iç mekanlar ile kalite konusunda mutlaka sürmeniz gereken arabalar arasındadır.


2-) Mercedes C-Serisi

Stil, lüks ve pratiklik gibi özellikleri uygun fiyatlı bir pakette toplamayı başaran Mercedes, eve uzun yoldan gitmeyi teşvik edici bir arabadır.


3-) Alfa Romeo Giulia

BMW ve Mercedes markaları kadar konfor ve pratiklik sunmasa da mutlaka sürmeniz gereken arabalar listesinde bulunan Giulia, motor ve beygir gücü bakımından fazlasıyla tatmin edici bir araç.


4-) BMW 5 Serisi

Eğer rahatınıza düşkün birisiyseniz mutlaka denemeniz gereken bir araba olan 5 serisi, kaputun altındaki 523 hp ile konfor ve sportif yetenek arasında istediğiniz gibi tercih yapabilirsiniz.


5-) Honda Accord

Dünya çapında güvenilir bir aile arabası olarak tanınan Honda, gün geçtikçe şık, ekonomik ve konforlu bir araç olarak öne çıkmaya devam ediyor.


6-) Mazda 3


Yakıt tüketimi konusunda ekonomik olan Mazda 3 serisi son zamanlardaki iç mekan tasarımlarıyla harikalar çıkarıyor.


7-) Cadillac CT5

Kendi segmentinde çok güçlü rakipleri bulunmasına rağmen sırf markasının getirmiş olduğu prestij nedeniyle mutlaka denemeniz gereken arabalar listesinde yerini alıyor.


8-) Kia Stinger

Uygun fiyatlı bir sportif araç istiyorsanız tam size göre olan Stinger, GT tasarım direksiyon simidi ve deri koltuklar ile son derece iyi bir kullanım deneyimi sunuyor.


9-) Toyota Camry


En çok satan binek otomobil unvanını elinde bulunduran Toyota, rekabetin farkında olarak rakiplerinden geri kalmamak için yeni bir imaj oluşturarak Toyota Camry'i sürücülerine sundu.


10-) Dodge Charger


Gayet geniş ve rahat bir konfor alanı sunan Dodge Charger, mutlaka sürmeniz gereken 10 araba tavsiyesi listesindeki son önerimiz.


Siz de bu 10 araçtan herhangi birisini sürme şansı bulduysanız kendinizi şanslı sayabilirsiniz :)


BenzinLitre güvenli ve keyifli yolculuklar diler...

Tüm içerikler okundu!

Next page