BENZİNLOG
01
eylül
2021
Otomobil
Muğla'da Araba Sürülecek Yerler

Muğla'da Araba Sürülecek Yerler

Yeni ehliyet almış olanlar pratik yaparak kendilerini geliştirmek ister. Fakat her şehir araba sürülecek geniş yollara sahip değildir. Özellikle büyükşehirlerde karşılaşılan en büyük problemlerden biri pratik yapılacak alanların çok az olmasıdır. Peki bu sorun Muğla’da ne durumdadır? Muğla’da bu sorunu nasıl çözebiliriz? Muğla’da araba sürülecek yerler nerelerdir? Sizin için Muğla’da araba sürülecek yerleri listeledik. Gelin birlikte inceleyelim.

1. Kapalı Pazar Yerleri

Muğla’da araba sürülecek yerlerden ilki kapalı pazar yerleri. Pazarların kurulmadığı günlerde çoğu pazar yeri sakin oluyor. Bu yüzden kapalı pazar yerleri direksiyon pratiği yapmak için harika bir seçenek! Yeterince güvenli bir şekilde aracınızı sürerek deneyiminizi rahatça kazanabilirsiniz. Neredeyse Muğla ilçelerinin her semtinde kapalı pazar yeri bulunur. Genelde farklı günler kurulan pazarlar sayesinde istediğiniz bir günde mutlaka boş bulduğunuz alan olacaktır.

2. Büyük AVM Otoparkları 

AVM’lere genelde alışveriş yapmak için gidiyoruz. Peki hiç araba sürerek pratik yapayı düşünmüş müydünüz? Sürekli gittiğimiz bu yerlerde direksiyon pratiği yapmak sizin için oldukça ideal olacaktır. Bol bol park alanı bulunduğu için sadece sürüş değil aynı zamanda park etme pratiklerini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle büyük olan alışveriş merkezleri size daha iyi bir sürüş deneyimi sunacaktır. Midtown, Erasta, Pomelon, Avenue Bodrum ve Karia Port gibi AVM’leri değerlendirebilirsiniz. Muğla’da araba sürülecek yerlerden en güzeli olan AVM’lerde pratikten sonra alışveriş yaparak kendinizi ödüllendirmeyi de unutmayın!

Muğla'da araba sürülecek yerler

3. Sanayi Bölgeleri

Araba sürerek pratik yapabilecek en uygun yerlerden birisi her zaman sanayiler, organize sanayi bölgeleridir. Muğla’nın tek organize sanayisi Milas Organize Sanayi Bölgesi’nin kapalı oluğu günlerde pratik yapabilirsiniz. Burada araba sürmek sizin için oldukça rahat ve güvenli olacaktır. Tabii ki her zaman tedbiri elden bırakmamak gerek. Muğla’da araba sürülecek yerlerden biri olan sanayi bölgelerini değerlendirebilirsiniz.

4. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

Üniversite kampüsleri, girme izniniz varsa sizin için harika bir seçenek olabilir. Özellikle öğrencilerin yoğun olmadığı cumartesi ve pazar günlerini seçmek güvenliğinizi arttıracaktır. Etrafınızda bu tarz büyük kampüsler varsa mutlaka değerlendirmeyi unutmayın.

Muğla’da araba sürülecek yerleri sizin için derledik. Antalya'da Araba Sürülecek Yerler veya İzmir’de Araba Sürülecek Yerler yazılarımızı da okuyarak farklı iller hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüm içerikler okundu!

Next page