BENZİNLOG
09
nisan
2019
Kampanyalar
Tasarruf
BenzinLitre
Mobil Akaryakıt Uygulaması BenzinLitre

Mobil Akaryakıt Uygulaması

1 yılı aşkın süredir hizmet veren, en popüler mobil akaryakıt uygulaması BenzinLitre App Store ve Play Store’a “benzin” yazdığınızda ilk sırada. 

BenzinLitre Ne İşe Yarıyor?

En çok kullanılan mobil akaryakıt uygulaması olma sebebi ise akaryakıt ile ilgili sorduğunuz sorulara yanıt vermesi!  En yakın benzin istasyonu nerede? Tüm akaryakıt markaları tek platformda! Peki en iyi Dinlenme Tesisleri? BenzinLitre'de! Çok yakında elektrikli şarj istasyonlarına da BenzinLitre üzerinden ulaşabilirsiniz.

Akaryakıt Fiyatları

Akaryakıt fiyatları istasyondan istasyona değişiyor. Ama 3-5 kuruş, DEĞİL! Fiyat farkları sayesinde tek depo dolumunda 50 TL tasarruf edebilirsiniz. BenzinLitre ile benzin, mazot ve otogaz fiyatlarını istasyon istasyon görebilir, fiyatları güncelleyerek puan toplayabilirsiniz. Kazandığınız puanlar ile de akaryakıt hediyeleri ve daha fazlasını kazanabilirsiniz. Yarışa Katılın! 

Markalar ve Tesis Özellikleri

Shell, Opet, Petrol Ofisi, Total, BP, Lukoil, Aytemiz başta olmak üzere tüm akaryakıt markalarını, 12.806 istasyonu arayabilir ya da yol tarifi alabilirsiniz. Marka filtresi ile 100’ün üzerinde marka arasından istediğiniz markayı seçebilir, 35 tesis-içi özellik filtresi ile yağ değişimi, oto-lastik, mescit, yıkama, yeme-içme gibi ihtiyaçlarınıza en uygun istasyona yol tarifi alabilirsiniz. 

Akaryakıt Kampanyaları ve Fırsatlar

Mobil akaryakıt uygulaması BenzinLitre ile akaryakıt markalarının kampanyalarını takip edebilirsiniz. İstasyonlara yaptığınız puanlamalar, yorumlar ile hediye akaryakıt kazanma şansını kaçırmayın. İzle-kazan ile de puan toplayabilirsiniz. Puan Topla ve Çekilişe Katıl! 

Aracınızı Ekleyin

Kullandığınız aracı ekleyip, size özel sigorta ve kasko teklifleri gibi hizmetlerden faydalanın. Acil yol yardım hizmeti ile de tüm yol deneyimizde mobil akaryakıt uygulaması BenzinLitre yanınızda!

En popüler mobil akaryakıt uygulaması BenzinLitre’yi indirmek için tıklayın

Tüm içerikler okundu!

Next page