BENZİNLOG
29
ocak
2019
Benzinlik
Uzun Yol
Kahve
Shell
Marketi Olan Benzinlikler

MARKETİ OLAN BENZİNLİKLER

 Değişen yaşam tarzı ve alışveriş alışkanlıkları artık akaryakıt müşterisinin hangi akaryakıt istasyonuna gireceğini belirliyor. Artık marketi olan benzinlikler oldukça popüler. Markalar da artık bu alanda yatırımlarını arttırmış durumda ve benzinliklerde ortalamanın çok üstünde çeşitliliğe sahip olan marketler var. Shell Deli2Go C-Store, Total Bonjour, Opet Ultra Market gibi özel isimli marketler için bu akımın en büyük 3 market konsepti diyebiliriz. Bu konsept marketlerde aradığınız hemen her şeyi bulabilirsiniz. Shell deli2go C-Store, Total Bonjour, Opet Ultra Marketlerde geniş ürün yelpazesi ve konseptlerine uygun farklı ürünler ile karşılaşabilirsiniz. marketi olan benzinlikler her geçen gün artıyor. marketi olan benzinliklerin en büyük misyonu ise ziyaretçilerinin anlık ve acil ihtiyaçlarını, çevrede ikamet eden ya da çalışanların günlük ihtiyaçlarını karşılamak.

marketi olan benzinliklerin bir diğer özelliği de 24 saat açık özelliğine sahip olabilmesi. İzmir’de Gamze hanım hamile. Gece aşerdi. Hangi istasyonda 7/24 açık market varsa oradan ihtiyacını karşılayabiliyor. BenzinLitre size 7/24 açık istasyon marketlerini de listeliyor.

 MARKETİ OLAN BENZİNLİKLERDE NELER SATILIYOR?


Total Bonjour, Shell deli2go, Opet Ultra Market olan benzinliklerde Sigara, telefon kartı, içecekler ve bisküvi çikolata gibi ürünler anlık ihtiyaçları karşılıyor. Bunlara ek olarak madeni yağlar, araç bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, taze gıda (poğaça, sandviç vs), yemek, kahve, oyuncak, kaset-cd ve çok sayıda ürün mevcut. Her bölgenin ihtiyacına göre marketler farklı ürünlere yönelebiliyor. 

Shell’in Deli2Go adıyla başlattığı sandviç konsepti marketi olan benzinliklerde oldukça popüler. İlgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bonjour Total marketlerin geçmişi 2003 yılına dayanıyor. Tüm dünya ile beraber gelişen bu konsept Türkiye’de 7/24 hizmet vermektedir. 130’un üstünde Total istasyonunda Bonjour Total Marketlere ulaşabilirsiniz. Bonjour Total Marketlerde motor yağı, çeşitli yieceklerin yanı sıra, kozmetik ürünleri, araç bakım ürünleri, araç içi teknolojik ürünler de satılmaktadır. Bonjour Total marketler de kahveler oldukça popüler. Kahve satan Total Bonjour marketlerde her zaman taze çekilmiş kahve bulmanız mümkün. Tavsiye ediyoruz. Total Bonjour kahvesi oldukça başarılı.

Opet Ultra Market, sizi pek çok hizmetiyle şaşırtabilir. Akaryakıt istasyonu ortalamasının çok üstünde hizmet veriyor. Starbucks, sıcak taptaze hamur işleri, taze demleme çay, kişisel bakım ürünleri, çocuğunuz için oyuncaklar, sarj aleti gibi teknolojik ürünler ve araç bakım ürünleri Opet Ultra Marketlerin hizmet verdiği kategoriler arasında. Ayrıca  Opet Full Marketlerde Opet Full Force motor yağıve Adblue satın alma şansınız da var.  Marketi Olan İstasyonları Nasıl Anlarız?

marketi olan benzinlikleri BenzinLitre uygulaması üzerinden filtreleyebilir, size en yakın marketi olan istasyona ulaşabilirsiniz. Üstelik BenzinLitre “convenience store”, C-Store” filtresiyle daha geniş ürün çeşitliliğine sahip marketi olan benzinlikleri de listeliyor! Shell Deli2Go, Total Bonjour, Opet FullMarket, Petrol Ofisi Migros hepsine ulaşabilirsiniz. BenzinLitre ile tam 35 tesis özelliğini filtreleyebilir, size en uygun istasyona yol tarifi alabilirsiniz. 


Tüm içerikler okundu!

Next page