BENZİNLOG
11
mayıs
2021
BenzinLitre

LastikPark & BenzinLitre İşbirliği

LastikPark, tek noktada tüm marka ve fiyatları karşılaştırmanıza imkanı veren, lastik alışverişinde zaman tasarrufu sağlayan çoklu markalı lastik perakende konseptinde Türkiye’nin ilk markası olmuştur. 

Türkiye’nin en büyük çok markalı lastik perakende zincir markası olan LastikPark, Türkiye’nin 81 ilinde 500’ün üzerinde bayisiyle ve “Aradığınız Tüm Markalar Burada” sloganıyla “çok markalı lastikçilik” konseptinde hizmet vermeye devam ediyor’. Senin için seçmiş olduğumuz bu LastikPark şubesi haftanın 7 günü 10.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. LastikPark ’tan lastik alanlar Mercedes-Benz’e geçiyor. LastikPark bayilerinden 500 TL ve üzeri lastik alışverişlerinizde Mercedes-Benz kazanma şansı yakalayın.  

BenzinLitre uygulamasından size en yakın LastikPark şubesine gidebilirsiniz.LastikPark Fiyatları  

LastikPark 'ta birçok dünya markası olan lastikler satılmaktadır. Aracınız için birçok lastik marka seçeneğini sizlere sunuyor. Sürücülere birçok seçenek sunulmakta:


YOKOHAMA
GOODYEAR
MICHELIN
MOMO TIRES
LASSA
VITOUR TIRES
BRIDGESTONE
KLEBER
MARSHAL TIRES
TATKO
CONTİNENTAL
HAKOOKWATERFALL
TAURUSRİKEN
BKTFIRELLI


Markalarıyla çalışan LastikPark' ta aracınıza uygun farklı seçeneklerde lastikler bulunuyor. LastikPark lastik fiyatları elbette ki markasına ve kalitesine göre değişmektedir fakat birçok markayla anlaşması bulunan LastikPark' ta taksitli seçeneklerle kampanyalardan da faydalanarak ödeme yapabilirsiniz.

Tüm içerikler okundu!

Next page