BENZİNLOG
05
mayıs
2019
Kampanyalar
Lastik Kampanyaları 4 Al 3 Öde - 2019

Lastik Kampanyaları 4 Al 3 Öde

Mevsim geçişlerinin popüler kampanyası… 4 al 3 öde lastik kampanyaları ağırlıklı olarak yaz ve kış lastikleri için yapılıyor. %25 seviyesinde tasarruf etmenizi sağlayan bu kampanyaları birden çok markada görebilirsiniz. 


Continental 4 Al 3 Öde Lastik Kampanyası

2018-2019 yılında yapılan lastik kampanyasında 4 al 3 öde imkanının yanı sıra, peşin fiyatına 7 taksit şansına da sahipsiniz. Takipte kalmakta fayda var, yaz yaklaşıyor :)

Petlas 4 Al 3 Öde Lastik Kampanyası

“Petlas'ta 2+2=3 Eder, 4 Lastik Alan 3 Öder!” sloganıyla çıkan kampanya yine yaz lastikleri için geçerli. Cardfinans ile 8 taksit imkanına da sahipsiniz!   

Lassa Lastik Kampanyası

4 al 3 öde lastik kampanyası yerine Lassa’da 4 lastik almanız halinde, 300 TL indirim ve 9 taksit fırsatı mevcut. Fiyatlara baktığımızda hesap 4 al 3 öde ile yakın aslında.

Goodyear Lastik Kampanyası 

Goodyear da tıpkı Lassa gibi 4 al 3 öde lastik kampanyası yerine 250 TL’ye varan hediye çeki yada servis çeki hediye ediyor. Genelde Goodyear lastik kampanyaları haziran ayının sonuna kadar geçerli oluyor. 

Bridgestone Lastik Kampanyası

2019 yaz’a girerken Bridgestone Lastik Kampanyaları 4 al 3 öde gibi değil. Bridgestone 4 adet lastik alışverişlerinizde özel şoför hizmeti ile lastik değişimi hediye ediyor. Aracınızı şoför ile alıp, check up yaptırıp geri kapınıza teslim ediyorlar. 

Online Lastik Kampanyaları

Lastikcim.com üzerinden farklı markaların lastik kampanyalarına ulaşabilirsiniz.
Lastik.com da internet üzerinden lastik kampanyalarına ulaşabileceğiniz bir platform.

Tüm içerikler okundu!

Next page