BENZİNLOG
15
temmuz
2021
Uzun Yol
Gündem
Kurban Bayram Trafiği Ne Zaman Başlar 2022

Kurban Bayram Trafiği Ne Zaman Başlar 2022

Kurban Bayramının yaklaşmasıyla beraber de trafik yoğunlukları oluşmaya başladı. Artan trafik yoğunluğuna takılmak istemeyen sürücülerin merak ettiği sorulardan birisi de "Kurban Bayram trafiği ne zaman başlar 2022" oldu. "Kurban Bayram trafiği ne zaman başlar?"  sorusunun net bir cevabı olmasa da birkaç gün önceden yola çıkmanın faydalı olabileceği kesin. Çünkü geçen yıllarda Kurban bayramı tatilinin başlamasına daha birkaç gün olmasına rağmen tatilini şehir dışında geçirmek isteyen İstanbullular yollara düşmüşlerdi. Gece trafiğini "gece yollar boştur" diye yolan çıkan insanlar oluştururken gündüz trafiğini "kesin herkes gece gidiyordur yollar boştur" diyen sürücüler oluşturuyor. Anlayacağınız, bayram öncesi gece gündüz yollar günler öncesinden dolmaya başlıyor.

Günler öncesinden trafik oluşmaya başladıysa Kurban Bayram trafiği bayrama 1-2 gün kala daha da yoğun olabilir. Bu yüzden siz de Kurban Bayram trafiği ne zaman başlar diye merak ediyorsanız önleminizi alıp mümkünse erkenden çıkmanızda fayda var.


Bayramda şehirler arası yolculuk yapacaksanız "Bayramda Şehirler Arası Yolculuk Yasak Mı 2022" yazısına göz atabilirsiniz.

BenzinLitre güvenli ve keyifli yolculuklar diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page