BENZİNLOG
31
mart
2019
Benzinlik
Kadoil Kimin?

KADOİL KİMİN?

Kadoil istasyonlarını, BenzinLitre uygulamasında “marka” filtresinden Kadoil seçerek kolaylıkla bulabilir ve pompa fiyatlarını takip edebilirsiniz. 7/24 Açık, market, çay ikramı, mescid gibi daha birçok özelliğe sahip olan Kadoil istasyonlarını da filtreleyebilirsiniz. Peki Kadoil kimin

2000 yılından bu yana hizmet veren Kadoil, Kadooğlu Holding bünyesine bağlıdır. "Cemal Kadooğlu" Kadooğlu Holding’in kurucusudur. Oğlu "Tarkan Kadooğlu" ise holdingi akaryakıt sektörüne açan kişidir.

2006 yılında akaryakıt lisansını almasıyla beraber hızla yükselen Kadoil, sektörün en büyük 10 markası arasına girmiştir. 450’nin üstünde istasyonu ile sadece akaryakıt değil, otogaz ve motor yağı alanlarında da hizmet vermektedir. Kadoil Gaziantep’te ortadoğunun en büyük motor yağ fabrikasını kurmuştur. 

70bin metrekarelik alan üzerinde 141 bin metreküplük depolama kapasitesine sahip Kadooğlu Akdeniz Dolum Tesislerini Mersin’de hizmete açan Kadooğlu Holding, 2010 yılında Mersin’de Türkiye’nin en büyük deniz platformunu hayata geçirdi. Kadoil’in en büyük hedeflerinden biri ise Türkiye’nin enerji ihtiyacının büyük kısmını karşılamak. 

Kadoil iletişim için 212 465 55 56 nolu numarayı arayabilirsiniz. 


Tüm içerikler okundu!

Next page