BENZİNLOG
02
ekim
2018
sosyal sorumluluk
Girişimcilere bir gecede 17 Milyon TL’yi dağıtarak destek sağlayan amirimiz Serdar Kuzuloğlu’nun sunduğu Türkiye’nin en büyük girişimcilik yarışmalarından biridir.

BigBang’e katılmak için girişimcilerin öncelikle birkaç aşamadan geçip İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezine kabul almaları gerekmektedir. Kuluçka Merkezinde girişimler BigBang’e hazırlanırlar. Eğitim alırlar ve sonra jüri karşısına çıkarak girişimlerini 4 dakika içerisinde anlatmaya çalışırlar. 3 tur elemeden geçen girişimler finalde yani BigBang’te yatırımcılardan ve jüriden oluşan bir seyirci kitlesine sunumlarını yapmaya sahneye çıkarlar. Bu sene de BigBang 2018 Uniq Maslak’ta 4000 kişinin katılımıyla düzenlenecek olup Serdar Kuzuloğlu tarafından sunulacaktır.

BigBang 2018’te sahne alacak girişimler yarı finalde 160’tan 20’ye düşürülecek ve ince bir elemeden geçirilecektir. Elginkan tarafından da 100.000 TL ödül verilecektir

Katılacak girişimler için, İTÜ Çekirdek tarafından otomotiv ve genel kategori olmak üzere iki farklı kategoride düzenlemektedir.

BigBang2018 BenzinLitreTüm içerikler okundu!

Next page