BENZİNLOG
09
ağustos
2019
Benzinlik
Uzun Yol
İSTASYONLARDA TEMİZ TUVALET

İstasyonlarda Temiz Tuvalet

İstasyonlarda temiz tuvalet bulmak hepimiz için belki de yolculuğun en önemli detaylarından biri. Benzin istasyonlarının bu konudaki hassasiyeti ise sürücülerin istasyon tercihlerinde oldukça etkili. Benzin istasyonuna her uğradığımızda mutlaka temiz tuvalet bulmak istiyoruz. Bu konuda beklentimizi yüksek tutuyoruz fakat biz kirletmiyorsak, siz kirletmiyorsanız bu tuvaletler neden kirli kalıyor?
Tuvalet eğitimi 3 yaşından beri hepimizin hakim olduğu bir konu olmasına rağmen ülkemizde maalesef temiz tuvalet sorunu hala çözülebilmiş değil. 

Öte yandan istasyonlarda temiz tuvalet sürücülerin o istasyonu sevmesi yahut o istasyona bir daha uğramama kararı almasında oldukça etkili olduğu için istasyonlar bu konuya özellikle hassasiyet gösteriyor. İstasyonlarda temiz tuvalet konusunda benzin istasyonlarının kampanyalarını birlikte inceleyelim. 

OPET Temiz Tuvalet Kampanyası

OPET ‘’TEMİZ TUVALET KAMPANYASI’’: Opet istasyonlarda temiz tuvalet konusunda öncü diyebileceğimiz bir marka. Bunun sebebi ise Opet’in bu konudaki çalışmalarına ilk kez 2000 yılında başlayan akaryakıt markası olması. Opet Temiz Tuvalet Kampanyası ile bugüne dek 75 il gezilmiş ve toplamda 9.5 milyon kişiye ulaşılmış. 2017 yılının verilerine göre, Opet Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten ÖZTÜRK’ün çabalarıyla hayata geçen proje için 17 yılda 100 milyon dolar harcanmış. Bu çabaların sonucu da karşılıksız kalmıyor ve bugün istasyonlarda temiz tuvalet dendiğinde akla gelen ilk isim Opet oluyor. 

SHELL Çocuklara Özel Tuvaletler

Akaryakıt sektöründe yeniliklere öncü olan bir diğer marka Shell&Turcas 2016 yılında Çocuklara Özel Tuvalet projesini hayata geçirerek 30 istasyonda çocuklara özel tuvaletleri ile hem ailelerin hem de çocukların gönlünü kazandı. Çocuklara özel tuvalet, onlar için uygun lavabo ve hoşlarına gidebilecek tasarımlarıyla Shell çocuklara özel tuvaletlerin sayısının 1 yıl içinde 80'e çıkmasını ve uzun vadede çocuklara özel tuvaletlerin sayısının artmasını hedefliyor. 

BenzinLitre kullanıcılarının da en sevdiği özellik olan istasyonlarda temiz tuvalet konusunda Opet ve Shell’in yanısıra Total, GO, Moil akaryakıt istasyonlarında da temiz tuvalet konusunda hassasiyetler artmış durumda. Yolda görmüş olduğumuz yeni yapılmış tüm istasyonların tuvaletleri oldukça güzel bazısında tartı bile var :) BenzinLitre uygulamasında tuvalet yorumlarına ve istasyon puanlarına bakarak akıllı seçimlerinizi yapabilirsiniz.

BenzinLitre ile istasyonlarda en temiz tuvaletlere ulaşmanın çok kolay olduğunu unutmayın. 

Tüm içerikler okundu!

Next page