BENZİNLOG
08
ekim
2019
Uzun Yol
BenzinLitre
İstanbul Ankara Otobanında Bulunan Oteller

İstanbul Ankara Otobanında Bulunan Oteller

İstanbul’dan Ankara’ya veya Ankara’dan İstanbul’a giderken ya da daha uzun yolculuklarınızın bir kısmında bu yolu kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz otelleri BenzinLitre olarak yazdık.
Kocaeli, Gebze, Sakarya, Düzce ve Bolu bu güzergah arasında geçeceğiniz şehirler arasında yer alıyor. Bu rotada özellikle Bolu’da aracınızı sağa çekip dağların havasını içinize çekmeyi ve ferah bir nefes almayı ihmal etmeyin.

İstanbul Ankara otobanında bulunan oteller yazımızda tavsiye niteliğinde 5 otelden bahsedeceğiz.

Pelemir Otel

İstanbul Yolu 3. Km Düzce’de bulunan Pelemir Otel İstanbul Ankara otobanında bulunan oteller arasında konforlu olan seçeneklerden biri olabilir. Oda kahvaltısı seçeneği ve modern dizayn edilmiş odaları ile Pelemir Otel tercih sebebiniz olabilir.

Turan Otel

Camikebir Mah. 659 Sok No 8 adresinde bulunan Turan Otel Düzce şehir merkezine yakın mesafede bulunuyor. İş seyahati sırasında konaklayacaklar için toplantı salonları ve çalışma alanları da bulunan Turan Otel 4 yıldızlı ve konforlu bir otel. İstanbul Ankara otobanında bulunan oteller içinde tercih edebileceğiniz otellerden biri olan Turan Otel yol manzarasıyla da sizi hayatın içinde tutuyor.

Grand Beyaz Saray Otel 

İstanbul Ankara otobanında bulunan oteller arasında bulunan Grand Beyaz Saray Otel Düzce otogarına 1 km kadar yakın bir konumda bulunuyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken otel yolculuklarınızda tercih edebileceğiniz seçeneklerden biri.


Pak Otel

İstanbul Ankara otobanında bulunan 3 yıldızlı Pak Otel uygun fiyat ve konforu bir arada sunan seçeneklerden biri.

Highway Otel 

İstanbul Ankara Otoyolu 227.km’de bulunan Highway Otel Bolu’da görmek isteyebileceğiniz Gölcük Milli Parkı ve Atatürk Ormanı Kampına 10 km mesafede bulunuyor. Konforlu bir otel arayışınızın sonucu olabilecek Highway Otel’de gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.BenzinLitre güvenli sürüşler ve keyifli dinlenmeler diler!


Tüm içerikler okundu!

Next page