BENZİNLOG
16
ocak
2019
Dinlenme Tesisleri
İstanbul Ankara Otoban Dinlenme Tesisleri

İstanbul Ankara Otoban Dinlenme Tesisleri

Türkiyenin en popüler güzergahlarından biri olan İstanbul-Ankara arasında, bir çok sürücünün tercihi olan otoban dinlenme tesislerini sizin için derledik. BenzinLitre uygulaması üzerinden de size en yakın dinlenme tesislerine ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun bir şekilde filtreleyebilirsiniz. 

En İyi Kamyoncu Lokantaları başlıklı yazımıza da ulaşabilirsiniz. 

İşte İstanbul-Ankara otoban dinlenme tesisleri :

ParkShop Outlet

84 Mağaza, BurgerKing, Özsüt, Starbucks, çeşitli giyim mağazalarının yanı sıra süpermarketi de bulunan tesis İstanbul-Ankara arası yolda mola verebileceğiniz en ideal yerlerden biri. Pek çok ihtiyacınızı bu kompleks tesiste karşılayabilirsiniz. İçinde bir de motel var. Park Shop Outlet’de ücretsiz araç yıkama hizmeti de alabilirsiniz. ParkShop Outlet mağazaları arasında FLO, LC Waikiki ve Adidas gibi markalar bulunmaktadır.   

ParkShop Outlet

Sapanca Berceste Dinlenme Tesisleri

Diğer şubeleri ile benzer bir atmosferde, aileler için oldukça uygun bir dinlenme tesisi. Alışveriş imkanı, çeşit çeşit yemeklerini yanı sıra ihtiyaç molalarınız için de oldukça hijyenik bir yer. Çocuklu aileler için de uygun. Yine her Berceste tesisinde olduğu gibi ufak bir problemi var : Kalabalık. Sapanca Berceste en iyi İstanbul-Ankara otoban dinlenme tesislerinden biri.

Sapanca Berceste Dinlenme Tesisleri

Vadi Konağı- Eski Adıyla Mevlana Lokantası 

Güzergahtaki en ucuz çorba burada. Tesisteki hortumla ücretsiz olarak aracınızı yıkayabilirsiniz. Birçok turist içinde uğrak yeri olan bu yer Köy yoğurdu, bonfile etle yapılan harika saç tavası, kavurması ile meşhur. Ekmek, çay, su, kahve de ikram olarak servis ediliyor. Vadi konağı en ucuz İşte İstanbul-Ankara otoban dinlenme tesisleri arasında.

Mevlana Lokantası 

Bolu Beyzade Et Mangal

Tesis ücretli Anadolu Otoyolu üzerinde yer alıyor. Açık büfe ve ızgaraları ile popüler olan tesis sessiz, sakin bir atmosfere sahip. Eğer Bolu dağı yönüne sapmıyorsanız Beyzade Et Mangalda kuzu pirzolayı deneyebilirsiniz. Tesis self servis çalışıyor. Çorbaları oldukça lezzetli ve fiyat olarak da uygun. Beyzade Et Mangalda vereceğiniz molada aracınızı yıkatabilir, Wifi imkanınından yararlanabilirsiniz. Tuvaletleri Ücretsiz. Mescid var.

Bolu Beyzade Et Mangal

Doğalhane Dinlenme Tesisleri

Doğalhane dinlenme tesisleri Anadolu Otoyolu 38-700 Km yer alıyor. Ekmek arası Balık, sucuk ve köftesiyle meşhur. Self servis çalışan işletmede tepsinizde peçeteniz ve çatal kaşık bıçağınızın hazır olduğunu göreceksiniz. Temiz bir dinlenme tesisi. Tesis müdürüde ilgisiyle ziyaretçilerden tam puan alıyor. Mescidinde sıcak su var. Tuvaletleri de temiz. Kuru meyve ikramları var. Fiyatları dinlenme tesisleri standartlarında. Giderken Doğalhane tabelasını gördüğünüzde bir türk kahvesi molası verebilirsiniz.

Doğalhane Dinlenme Tesisleri

İstanbul-Ankara otoban dinlenme tesislerine ulaşabilirsiniz.


BenzinLitre ile tüm bu tesislere yol tarifi alabileceğiniz gibi ihtiyacınıza göre tesis özelliklerine göre filtreleyip  İstanbul-Ankara otoban dinlenme tesislerine ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Tüm içerikler okundu!

Next page