BENZİNLOG
12
temmuz
2021
Otomobil
İkinci El Araba Fiyatları Düşer mi? Cumhurbaşkanı Açıklaması

İkinci El Araba Fiyatları Düşer mi? Cumhurbaşkanı Açıklaması 

  Otomotiv ihtiyacının yaz aylarında artmasıyla araç sahibi olmak isteyenler araç piyasalarını takibe aldılar. Yükselen otomotiv piyasası araç sahibi olmak isteyenlerde şu ikinci el fiyatları düşer mi ? sorusunu beraberinde getiriyor. Piyasaların nabzını hep birlikte tutuyoruz . Normalleşme kararlarını Cumhurbaşkanı Açıklamasının ardından uzmanların açıkladığı son durumlar şöyle : 


'' Uzun süre kapalı olan sektörlerde bir hareketlilik olacak. Faiz oranlarında da indirim olursa ikinci el araç piyasasında hareketlilik olacağını düşünüyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı İkinci El Araba Açıklaması 


Cumhurbaşkanlığının normalleşme sürecini açıkladıktan sonra canlanan ikinci el otomobil pazarı sektöre Cumhurbaşkanı İkinci El Araba Açıklaması  can suyu oldu . Uzmanlara yorumlarına göre : 

Araç fiyatlarının şu dönemde sabit kaldığının  “Fiyatlar bir süre böyle sabit ilerler. Uzun süredir fiyatlar böyle, yakın bir zamanda hareketlilik bekliyoruz. Normalleşmeyle birlikte hizmet veremeyen sektörler açıldığı zaman, piyasanın hareketleneceğini düşünüyorum. Normalleşmeden sonra otomotiv sektöründen bir talep olacak. Bu dönemde araç ihtiyacının artacağını düşünüyorum. Araç almak isteyen vatandaşlar için şu dönem tam zamanı diyebiliriz” ifadelerini kullandı.


Sıfır araç piyasalarının durumunu merak ediyorsanız '' Sıfır Araba Fiyatları Düşer Mi ? '' yazımıza göz atabilirsiniz. 

BenzinLitre keyifli sürüşler diler...  

Tüm içerikler okundu!

Next page