BENZİNLOG
25
kasım
2019
Otomobil
Otomobil
İbrahim Anaç Kimdir?

İbrahim Anaç Kimdir?

İbrahim Anaç Peugeot Otomotiv Pazarlaşam A.Ş Genel Müdürü

İbrahim Anaç 1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1990 yılında Ankara Polis Akademisi’nde üniversite öğrenimi gördükten sonra, ABD’nin Minnesota eyaletindeki Saint Thomas Üniversitesi’nde MBA ve Uluslararası İşletme alanında master yapmıştır.  Harvard Business School’da General Management Programını tamamlamıştır.

1997 yılında Hyundai Assan’da ürün uzmanlığı yaparak kariyerine başlamıştır.

İbrahim Anaç 2001 yılında Doğuş Otomotiv’de Satış ve Pazarlama alanında farklı görevler üstlendiği 7 yıllık tecrübesinin ardından 2005 yılında Nissan Türkiye’de pazarlama uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. 2. El Satış ve Operasyon Müdürlüğü, Pazarlama Müdürlüğü, Satış Bölümü Müdürlüğü, Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü ve Genel Müdür Yardımcısı gibi birçok pozisyonda çalışmıştır. Son 3 yıl Genel Müdür yardımcılığı yaparak Nissan Türkiye’de toplam 13 yıla yakın çalışmış ve başarılara imza atmıştır.

20 Kasım 2017 yılında Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine başlamıştır. Sektörde uzun yıllar çalışarak bilgili ve tecrübeli bir iş adamı olan İbrahim Anaç Kasım 2017’den bu yana Peugeot Otomotiv Pazarlaşam A.Ş Genel Müdürü olarak iş yaşamına devam etmektedir.


Tüm içerikler okundu!

Next page