BENZİNLOG
23
ekim
2018
HGS
HGS Borcu Ödenmezse Ne Olur?

hgs BORCU ÖDENMEZSE NE OLUR?

Kaçak geçişler sonucu karşılaşılan bu durumu eğer ihmal ediyorsanız mutlaka E-Devlet üzerinden hgs İhlali Geçiş Bilgilerinizi sorgulamanızı öneriyoruz. Aksi takdirde aracınızı satmanız veya muayeneye götürmeniz durumunda çeşitli problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. hgs borcunuzu ödememeniz durumunda ceza tutarı her geçen ay faizlerle artar. Son ödeme tarihi geçtikten sonra ise ceza sahibi takibe düşer. Borç tüm bu sürecin sonunda vergi borcu olarak karşınıza çıkabilir. Hatta işin ucu icraya bile gidebilir. Kaçak geçiş durumunda PTT’den gelecek bir tebligata karşı hazırlıklı olun. hgs Borcu Ödemesi konusunda size önerimiz; en kısa sürede/15 gün içerisinde indirimli olarak ödemenizde fayda var.


ARACIMDA hgs VAR AMA CEZASI GELDİ?

Böyle bir durumla da yine aşağıdaki link üzerinden itiraz edip gerekli düzeltmeyi sağlayabilirsiniz. Cezanız düşer. Para ödemezsiniz. hgs ile ilgili hgs CEZA SORGULAMA, hgs BORÇ İTİRAZ gibi tüm işlemlerinizi https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/hgs.jsf üzerinden kontrol edebilirsiniz.


hgs bakiyenizi ve cezanızı sorgulamak için https://www.benzinlitre.com/blog/detay/hgs-ceza-sorgulama-nasil-yapilir-hgs-bakiye-sorgulama-nasil-yapilir yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Tüm içerikler okundu!

Next page