BENZİNLOG
01
kasım
2019
Kampanyalar
Uzun Yol
BenzinLitre
Otomobil
Fiat Yol Arkadaşım Uygulaması

Fiat Yol Arkadaşım Uygulaması 

Fiat’ın, Türkiye’deki sürücülerin alışkanlıklarını ve araçlarıyla olan ilişkilerini değiştirmeyi hedeflediği bağlantı teknolojisi Fiat Yol Arkadaşım Connect 2018 yılında hayata geçti. Tofaş bünyesinde geliştirilen Fiat Yol Arkadaşım Connect uygulaması sınıfındaki ilk uzaktan erişim teknolojisini Fiat kullanıcılarına sunuyor.

Artık akıllı telefonlar veya bilgisayarlar aracılığıyla aracınıza uzaktan bağlanabilir ve birçok ayrıcalıklı özelliğe de kolaylıkla erişebilirsiniz. Peki Fiat Yol Arkadaşım bunu nasıl yapıyor?
Aracın elektronik kontrol ünitesine takılan bir cihazla aktif hale gelen Fiat Yol Arkadaşım Connect'i,  Apple Store veya Google Play Store’dan indirilebilen Fiat Yol Arkadaşım uygulaması aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Fiat Yol Arkadaşım Özellikleri

Fiat Yol Arkadaşım Connect ile yapabileceklerinizi şöyle sıralayabiliriz:

-Uzaktan otomobilin kapı ve bagaj kilitlerini açma-kapama,
-Lastik basınçlarını, yakıt ve akü durumunu takip etme,
-Geçmiş servis işlemlerini takip edebilme
-Online servis randevusu alabilme
-Aracın park konumunu ve sürüş detaylarını görebilme
-Araç çekilme gibi durumlarda anlık ikaz bildirimleri alabilme
-Hız ve mesafe limiti belirleyerek bildirim alabilme
-Mevcut ve güncel kampanyalardan haberdar olabilme
-Acil yol yardım ile ambulans hizmeti alabilme gibi birçok faydalı fonksiyona sahip olabilirsiniz.

Fiat Yol Arkadaşım Nasıl Kullanılır?

Hem bireysel araçlar için hem de kurumsal araçlar için uygun altyapıya sahip Fiat Yol Arkadaşım uygulamasına öncelikle üye olmalısınız. Yalnızca Fiat araç sahipleri ve onlardan onay alanlar üye olabiliyor.


Aracınızdan uzaktayken Fiat Yol Arkadaşım sayesinde aracınızın menzilini ve ne kadar yakıt kaldığını görebilir, akü durumunu takip edebilir, aracınızın toplam kaç kilometrede olduğunu görebilirsiniz.

Fiat Yol Arkadaşım ile yaptığınız yolculukların kaydını görebilir, kaç kilometre yapıldığını, süresini ve ortalama hızınızı inceleyebilirsiniz. Yolculuktaki hızlanma ve yavaşlamalarınızı kontrol edip sürüşünüzü  iyileştirecek öneriler alabilirsiniz. Aynı zamanda yaptığınız rotayı da haritada inceleyebilirsiniz.  

Aracınızın haritadaki konumunu istediğiniz uzaklıktan görüntüleyebilir ve ne kadar süredir park halinde olduğunu da görebilirsiniz. Fiat Yol Arkadaşım ile yol tarifi alarak, harita üzerinden aracınızın konumuna rota çıkarabilirsiniz.


Fiat Yol Arkadaşım Fiyatı 

İç pazarda 120 bin adetlik satış gerçekleştiren Fiat, Fiat Yol Arkadaşım Connect kurulumu, 1 yıllık üyeliği ve şebeke bağlantısı dahil 590 TL fiyatla satışa çıktı. Şu anki Fiat Yol Arkadaşım fiyatı ise 790 TL.

Fiat Yol Arkadaşım Kampanyaları

- Eko bakım 399 TL'den başlayan fiyatlarla,
- Yağ bakım paketi 259 TL'den başlayan fiyatlarla,

Fiat Yol Arkadaşım uygulamasını indirerek kampanyalardan faydalanabilirsiniz.


Tüm içerikler okundu!

Next page