BENZİNLOG
02
temmuz
2018
Benzinlik
EVA Petrol akaryakıtta kadın eli

Akaryakıtta yeni moda, kadın eli değmiş Eva

eva petrol Kimin?

eva petrol sahibi bankacılık sektöründe 17 yıllık bir geçmişi bulunan 42 yaşındaki Timuçin Yalı. Daha önce Full Petrol'de deneyimi olan Timuçin Bey, StarPet istasyonlarını alarak yeni bir marka kurdu.

eva petrol Sadece Kadınlara Mı Hizmet Veriyor?

Eva Pet hakkında en fazla merak edilen konulardan birisi. Eva Pet bayiilerinde hem erkekler çalışabiliyor hem de hizmet almalarında bir sakınca yok.

Ülkemizin en yeni akaryakıt markalarından biri olan Eva Petrol farklı konseptiyle ve Türkiye genelinde 50’den fazla istasyonuyla hizmet vermeye başladı.  ‘’Kadın eli değmiş’’ şeklinde tanımladığı istasyonlarıyla eva petrol,  kadınların desteğini, sevgisini, gücünü de arkasına alarak genç ve dinamik kadrosuyla akaryakıt müşterisinin karşısına çıkıyor. Aynı zamanda Eva Petrol İstanbul, Ankara,  Antalya,  Bursa, Adana,  Gebze Sanayi Bölgesi, Mersin, Kocaeli, Konya, Didim, Batman,  Siirt, Balıkesir, Kahramanmaraş, Mardin, Adıyaman, Kars, Kırklareli ve Muğla'da bulunan istasyonların sayısının 2018 sonunda 75’e ulaşmasını hedeflemekte.


Uygun fiyat politikası ile enerji piyasasında dikkat çekmek isteyen Eva Petrol çalışanlarının neredeyse %50’si kadın. eva petrol kadınların enerji sektörü dahil tüm sektörlerde istihdamını arttırmak amaçla bir çok çalışma da yapıyor. Eva SPA ve Eva Lube gibi araç yıkama, bakım ve tamir hizmetleri de yine kadınların sorumluluğunda hizmete sunulmakta.


EvaCard ve Eva Taksi Card

eva petrol’ün müşterilerine sunduğu kampanyalardan biri de EvaCard. Bu kart ile hem indirim ayrıcalıklarından yararlanabilir hem de araçtan inmeden temassız bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. eva petrol bu kampanyasında binek araç kullanıcıları, şirket filoları, dökme yakıt kullanan fabrikalar gibi geniş yelpazelere ulaşmayı amaçlıyor.

Diğer kampanya kartı Eva Taksi Card ise taksi esnafına büyük ayrıcalıklar sunuyor. Taksi plakasına göre tanımlanan bu kartları dileyen taksici Eva istasyonlarından temin edebiliyor. İlk ay %10 akaryakıt indirimi ve sonrasında sabit indirimle beraber bir çok sürprizi beraberinde getiren Eva Taksi Card, araçtan inmeden temassız ödeme yapma imkanı da sağlıyor.

Tüm bunların dışında her Salı ve Cuma günü tüm şoförlere özel kampanyalı fiyatlara eva petrol’de ulaşabilirsiniz.


BenzinLitre'de size en uygun eva petrol İstasyonunu bulabilirsiniz.

Eva Pet Ofisi ve İletişim

EVA Müşteri Hizmetleri +90 850 259 0 382 | EVA Whatssapp Hattı +90 850 259 0 382 Tüm sorularınız için eva@evapet.com.tr


Tüm içerikler okundu!

Next page