BENZİNLOG
22
ekim
2018
Benzinlik
Alpet
En Yakın Alpet İstasyonu Nerede?


ALPET İSTASYONU NEREDE?En Yakın Alpet İstasyonunu BenzinLitre uygulamasındaki filtrelerden Alpet markasını seçip “mesafe”ye dokunarak listeleyebilirsiniz. Güncel Alpet pompa fiyatlarına, mescit, lastik tamiri, detaylı yıkama gibi özelliklere de filtreleri kullanarak ulaşabilirsiniz. Peki Alpet kime aittir?


Alpet Kimin?Altınbaş Holding’e ait Enerji grubu markası olan ALPET Türkiye ve KKTC’de hizmet veriyor. Yükselen yerli akaryakıt markası olan Alpet Türkiye pazarında da ilk 10 akaryakıt markası arasında yer alıyor (Unutmadan söyleyelim 100’ün üzerinde marka var). 1997’de KKTC’de aktifleşen marka 2001 yılından bu yana da Türkiye’de. Kocaeli, İzmir, Mersin, Kırıkkale, Samsun, Batman'da dolum tesisleri mevcut.  Alpet Türkiye genelinde 400’ün üstünde istasyona sahip. Özellikle denetim konusunda oldukça güçlü ve iddialı olan Alpet, dolum tesislerinden aracınıza kadar ulaşan yakıtın sürekli olarak yüksek kalitede olması için çalışmaktadır.


Alpet, Araçlara yaptığı yakıt ikmalinin yanı sıra deniz ticaretinde yer alan tüm deniz araçlarına yakıt ikmali yapma imkanına ve yetkisine sahip.

Alpet Gold Card adıyla kurumsal firmalara iskonto oranı üzerinden indirim sağlamaktadır. Başvuru sonrası alacağınız kartın yakıt alırken pompa ünitesine okutulması yeterlidir.  

Alpet pompa fiyatlarında da bölgesel olarak agresif fiyatlarla karşımıza çıkıyor. BenzinLitre üzerinden size en yakın Alpet istasyonlarını filtreleyebilirsiniz.

Alpet müşteri hizmetlerine 444 25 78 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. 
Tüm içerikler okundu!

Next page