BENZİNLOG
20
haziran
2021
Otomobil
En İyi B Segmenti Araçlar 2021

En İyi B Segmenti Araçlar 2021  

Araç alırken size en uygun olanı seçmek için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Sürücülerin en çok dikkat ettiği hususların başında da aracın segmenti gelmektedir. Eğer küçük ve fiyat performans aracı istiyorsanız B segmenti araçlar tam size göre. İşte biz de "en iyi B segmenti araçlar 2021" yazımızda sizin için B segment araçları inceledik.


Hyundai - i20

Hyundai ülkemizde en çok tercih edilen b segment araçlar arasında. 0 kilometreden 100 kilometreye 13 saniyede çıkan i20, küçük bir araç tercih edecekseniz kesinlikle şans vermeniz gereken en iyi b segment araçlardan birisi.


Renault - Clio

Ülkemizde aileler ve şirketler tarafından çokça tercih edilen Clio, konforlu iç hacmi ve rakiplerine göre daha makul fiyatlara sahip olmasıyla en iyi B segment araçlar 2021 listemizde kendine yer buldu.


Ford - Fiesta

Diğer en iyi B segment araçlar gibi Ford'un en iyi B segment araçlar 2021 listesinde olmasının en büyük nedenlerinden birisi uygun fiyatlara sahip olması ve konfor düşkünleri için nokta atışı bir tercih olması diyebiliriz. Ford'un bir çok modelinin bulunmasına rağmen Fiesta modeli, resmen B segment araç isteyenlerin imdadına yetişmiş bir model.


Peugeot - 208

Diğer B segment rakiplerine göre daha spor bir görünüşe sahip olan Peugeot 208' in en sevilen özelliklerinden biri de bagaj hacmi. Normalde 309 litre hacme sahip olan araç, ihtiyaç durumunda arka koltukların katlanmasıyla 1044 litre hacimli hale gelebiliyor. Spor modeli ve geniş hacmi ile en iyi B segment araçlar 2021 listemizin olmazsa olmazlarından.


Opel - Corsa

Opel Corsa modeli; masrafa sokmayacak, kendilerini çok yormayacak, ekonomik bir b segment araç isteyenler için mükemmel bir tercih diyebiliriz. Dünyada ve ülkemizde en iyi b segment araç olarak kabul gören Corsa'yı araç alırken tercih listenize mutlaka eklemelisiniz.


Diğer segmentlerdeki araçları da merak ediyorsanız "En iyi C segment Araba 2021" yazımıza göz atabilirsiniz

BenzinLitre mutlu ve huzurlu yolculuklar diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page