BENZİNLOG
05
ocak
2020
Elektrikli Araç
Elektrikli Şarj Noktaları BenzinLitre'de!

Elektrikli Şarj Noktaları BenzinLitre'de!

Elektrikli Şarj Noktaları

Özellikle yerli elektrikli araç TOGG'un lansmanından sonra oldukça popüler bir konu haline gelen Elektrikli Şarj Noktaları artık BenzinLitre'de. Elektrikli şarj noktaları, akaryakıt istasyonlarının içinde, site önlerinde, AVM'lerde ve dinlenme tesislerinde yer alabiliyor. Sanıldığının aksine sayıları da az değil. 400'ün üstünde elektrikli şarj noktası şimdiden aktif olarak hizmet veriyor. Uygulama üzerinden ZES, Voltrun, E-Şarj ve Gersan gibi markaların soketlerine ulaşabilirsiniz. 

BenzinLitre ile En Yakın Elektrikli Şarj İstasyonu 

BenzinLitre ile en yakın elektrikli şarj istasyonuna ulaşmanız oldukça kolay. Elektrik de diğer yakıt tipleriyle aynı çalışıyor. Tek yapmanız gereken yakıt tipi olarak elektriği seçmek! Aynı istasyonlarda yaptığınız gibi filtreler ile karar vermenizi kolaylaştıran özellikleri kullanabilir, yol tarifi alabilir ve telefonla arayabilirsiniz. 

Elektrikli istasyonlara gitmeden önce aramanız önemli. Soket sayısı kısıtlı olduğundan yer olup olmadığını önceden öğrenmek için marka ile kontağa geçmenizi tavsiye ediyoruz. Uygulama üzerindeki telefon numaraları üzerinden elektrikli şarj istasyonlarına ulaşabilirsiniz.

Özellik filtrelerinden soketleri seçebilir, aracınıza uygun elektrikli şarj soketine ulaşabilirsiniz. Elektrikli Şarj İstasyonları Haritası

Türkiye elektrikli araçlara olan yatırımlarını her geçen gün arttıyor. Günümüz itibariyle elektrikli şarj istasyonu sayısı 450. BenzinLitre'yi kullanarak size en yakın elektrikli şarj istasyonlarını görebilir, il-ilçe seçerek Tüm Türkiye'deki elektrikli şarj istasyonlarına ulaşabilirsiniz. Üstelik sağ üstte yer alan harita ikonuna dokunarak istediğiniz lokasyonda elektrikli şarj istasyonları haritasına ulaşmanız mümkün!

Takip mesafesini yakın tutalım :)

BenzinLitre İyi Yolculuklar Diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page