BENZİNLOG
02
eylül
2021
Otomobil
Dacia Jogger 2022

Yeni Dacia Jogger 

Dacia ürün gamına yeni bir üye ekliyor; Dacia Jogger. Dacia ülkemizde hayli bilinen ve satılan bir otomobil markası. Fiyat performans açısından en önemli adaylardan biri. Bununla birlikte artık gerçekten güzel ve mantıklı otomobiller üretmeye başladı. Bu araçlardan birisi de yeni Dacia Jogger.

Dacia'dan beklenti ilk defa bu kadar yükseldi. Çünkü Dacia kendi internet sitesinde 3 Eylül tarihi için bir geri sayım sayacı yayınladı. Bu da beklentiyi hayli artırdı. Yeni Jogger'ın bilinen özellikleri şöyle; yüksek, geniş, 7 kişilik. 

Yepyeni bir model olan Jogger, Renault Clio 5 altyapısı ile üretilecek.

Hangi motor seçenekleri ile geleceği henüz belli olmayan Jogger için yeni nesil Dacia ve Renault motoru olan 1.3 benzinli 150 beygirlik motor olacağı tahmin ediliyor.


Sonuç olarak bir Dacia olduğu için yine fiyat performans otomobili olarak tercih edilebilir bir otomobil olmasını bekliyoruz. Ayrıca geniş ailelere hitap etmesi de elbette kaçınılmaz. 3 Eylül'de yapılması beklenen lansman için bizler de sizler kadar meraklıyız.

Otomatik vites bir araç almak istiyorsanız, otomatik vites aracınız vites atmıyorsa yahut otomatik vitesli arabalarla ilgileniyorsanız; Otomatik Araba Vites Atmıyor yazımız tam da sizin için!

BenzinLitre keyifli sürüşler diler...

Tüm içerikler okundu!

Next page