BENZİNLOG
17
temmuz
2021
Case Studies
Case No 309: BP & BenzinLitre İş Birliği

Case No 309: BP & BenzinLitre İş Birliği

BP; Britanyalı enerji şirketi ve çok uluslu petrol şirketidir. Merkezi Birleşik Krallık'ın başkenti Londra'dadır. Şirket dünyadaki en büyük özel enerji şirketlerinden biridir ve dünyanın en büyük altı enerji şirketi arasındadır. 1908 yılında Anglo-Persian Oil Company olarak kurulmuştur. 1954'te British Petroleum adını almıştır. Dünya dinamikleri ile enerji sektörünün talep ve ihtiyaçlarını yakından takip eden ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda geleceği şekillendiren teknolojiler üzerine yıllardır faaliyetlerimizi yürüten BP, birçok ülkede çok önemli yatırımlara imza atmıştır.

 

YAKLAŞIM:

 Mayıs ayında yaptığımız BP & BenzinLitre iş birliğinde Listing Page Banner reklam modelimiz ile BP’nin Ultimate Diesel ürününü istasyon listeleme sayfamızda gösterdik. 3 farklı kreatif setin kullanıldığı iş birliğinde reklam modülümüz sayesinde sürücülerimiz hareket halinde seyahatine devam ederken kampanya hakkında ek bilgilendirme iletişimi yaptık. Bunlara ek olarak kullanıcılarımızın telefonlarına Push notification göndererek BP’nin Ultimate Diesel ürünü hakkında daha fazla bilgi almaları için BP’nin sitesine yönlendirdik.


 

Bu çalışmaları yaparken ki yaklaşımımız ve amacımız:

 

●       BP Ultimate Diesel’in marka bilinirliğini artırmak

 

●       Potansiyel müşterilere BP Ultimate Diesel hakkında değerli bilgiler sunmak

 

●       Markanın ilgili müşterilere ulaşmasına aracı olarak yeni kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olmalarını sağlamak

 

 

ANA HEDEFLER:

 1.500.000 Görüntülenme

10.000 Push

 

SONUÇLAR:

 1.503.039 Görüntülenme

49 Tıklanma

10.003 Push

%75 Açılma Oranı


BenzinLitre güvenli ve huzurlu yolculuklar diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page