BENZİNLOG
17
temmuz
2021
Case Studies
Case No 293: Halkbank - Petrol Ofisi & BenzinLitre İş Birliği

Case No 293: Halkbank - Petrol Ofisi & BenzinLitre İş Birliği

1938 yılında esnaf ve sanatkârları desteklemek ve kalıcı ekonomik kalkınmayı hızlandırmak amacıyla kurulan Halkbank, yükselen Türkiye’nin istikrarla büyüyen, köklü, öncü ve saygın markalarından biri olmuştur. 82 yıldır Türk bankacılık sektörünün gelişimine öncülük eden Halkbank, reel sektöre destek verme misyonunu sürdürmektedir.

1983 yılında anonim şirket yapısına kavuşan ve 2000 yılında özelleştirilen Petrol Ofisi, günümüzde 1.800’ü aşkın akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 8 akaryakıt terminali, 1 LPG terminali, 20 havalimanı ikmal ünitesi ve yaklaşık 1 Milyon metreküp depolama kapasitesiyle Türkiye’nin önde gelen akaryakıt, LPG dağıtım ve madeni yağ şirketidir. Petrol Ofisi, Capital 500’ün 2019 verilerine göre yaklaşık 54 milyar TL’lik cirosuyla Türkiye’nin en büyük üçüncü şirketidir.


YAKLAŞIM:

Mayıs ve Haziran aylarında yaptığımız Halkbank & BenzinLitre iş birliğinde, Listing Page Banner reklam modelimiz ile Halk Bankası’nın Petrol Ofisi ile yapmış olduğu çalışmayı istasyon listeleme sayfamızda gösterdik. Ayrıca aynı reklam modülümüz sayesinde sürücülerimiz hareket halinde seyahatine devam ederken kampanya hakkında ek bilgilendirme iletişimi yaptık.


 


Bu çalışmaları yaparken ki yaklaşımımız ve amacımız:

 

●       Halkbank ve Petrol Ofisi’nin marka bilinirliğini artırmak

 

●       Potansiyel müşterilere Halkbank’ın ve Petrol Ofisi’nin kampanyasına katılma fırsatı sunmak

 

●       Markanın ilgili müşterilere ulaşmasına aracı olarak yeni kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olmalarını sağlamak

 


ANA HEDEFLER:

1.250.000 Görüntülenme

 

SONUÇLAR:

1.253.402 Görüntülenme

117 Tıklanma


BenzinLitre güvenli ve huzurlu yolculuklar diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page