BENZİNLOG
03
ağustos
2021
Case Studies
Case No 291: Citroen & BenzinLitre İş Birliği

Case No 291: Citroen & BenzinLitre İş Birliği

Citroen, Avrupa Birliği ülkelerinden Fransa’nın otomotiv üretimi yapan ticari markalarından biridir. Ülkenin önde gelen otomotiv markalarından biri olan Citroen, Renault ve Peugeot sonrasında Fransa’nın en çok otomobil üretimi yapan şirketi konumundadır. Ekonomik olarak da Renault ve Peugeot sonrasında üçüncü sırada yer alan Citroen, yaklaşık 100 yıllık bir üretim geçmişine sahiptir. Fransızların en başarılı markalarından biri olan Citroen, dünya çapında bir marka olarak da bütün dünya genelinde ihraç potansiyeline sahiptir.


YAKLAŞIM:

Haziran ayında yaptığımız Citroen & BenzinLitre iş birliğinde, Listing Page Banner reklam modelimiz ile Citroen’in yeni C3 Aircross SUV modelini istasyon listeleme sayfamızda gösterdik. 3 farklı kreatif setin kullanıldığı iş birliğinde reklam modülümüz sayesinde sürücülerimiz uygulama içinde gezerken kampanya hakkında ek bilgilendirme iletişimi yaptık. Bunlara ek olarak kullanıcılarımızın telefonlarına Push Notification göndererek Citroen’in yeni C3 Aircross SUV modeli hakkında daha fazla bilgi almaları için Citroen’nin sitesine yönlendirdik.Bu çalışmaları yaparkenki yaklaşımımız ve amacımız:

 

●        Yeni C3 Aircross SUV modelinin marka bilinirliğini artırmak

 

●       Potansiyel müşterilere C3 Aircross SUV modeli hakkında değerli bilgiler sunmak

 

●       Markanın ilgili müşterilere ulaşmasına aracı olarak yeni kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olmalarını sağlamakANA HEDEFLER:

500.000 Görüntüleme

50.000 Push

 

SONUÇLAR:

541.417 Görüntüleme

216 Tıklanma

50.092 Push

%71 Açılma Oranı


BenzinLitre güvenli ve huzurlu yolculuklar diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page