BENZİNLOG
22
temmuz
2021
BenzinLitre
Case Studies
Case No 271: n11.com & BenzinLitre İşbirliği

Case No 271: n11.com & BenzinLitre İşbirliği

Türkiye’nin #1 numaralı sanal alışveriş platformu n11.com, Güney Kore’nin en büyük firmalarından SK Group ile Doğuş Grubu’nun ortak girişimi olan Doğuş Planet çatısı altında Mart 2013 sonunda kuruldu. n11.com, kuruluşundan kısa bir süre sonra, 115.000’i aşkın mağazaya ve 14 milyonu aşkın kayıtlı ürün sayısına ulaştı. İnternet sektöründe yenilikçi hizmetler konusunda öncü olmayı planlayan Doğuş Planet, SK Group'un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirerek “n11.com”u ortaya çıkardı. 150 kişilik geniş AR-GE ekibi ile “n11.com”, müşterilerine ve mağaza sahiplerine sunduğu yenilikçi hizmetlerle e-ticaret sektörünü yeniden şekillendirerek sadece ticaret yapmayı değil, online ticaret sektöründe mühendislerle birlikte yeni çözümler geliştirmeyi de hedefliyor.


YAKLAŞIM:

Mayıs, Haziran aylarında yaptığımız n11.com & BenzinLitre iş birliğinde Listing Page Banner reklam modelimiz ile n11.com Garaj11 kampanyasını istasyon listeleme sayfasında gösterdik. Bu çalışmayı yaparken yaklaşımımız ve amacımız:


●       Garaj11 kampanyasının duyurusunu doğru kitleye yapmak


●       Potansiyel müşterilere Garaj11 hakkında değerli bilgiler sunmak


●       Markanın ilgili müşterilere ulaşmasına aracı olarak yeni kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olmalarını sağlamak


ANA HEDEFLER:

645.000 Görüntülenme

 

SONUÇLAR:

645.120 Görüntülenme

168 Tıklanma


BenzinLitre güvenli ve keyifli yolculuklar diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page