BENZİNLOG
03
eylül
2021
Otomobil
Bursa'da Araba Sürülecek Yerler

Bursa'da Araba Sürülecek Yerler

Araba ehliyeti almadan önce ya da yeni almış olanlar pratik yaparak kendilerini geliştirmek ister ama büyükşehirlerde karşılaşılan en büyük problemlerden birisi pratik yapabileceği alanların çok az olması .Peki bu durumu Bursa'da nasıl çözebiliriz? Bursa'da araba sürülecek yerler neresi? Bursa'da araba sürülecek yerlerden hangileri güvenli?  

Sizin için Bursa'da araba sürülecek yerleri listeledik!

1-Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB)

Araba sürüp pratik yapabileceğiniz en uygun yerlerden birisi şüphesiz sanayilerdir. Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nin kapalı oluğu günlerde oldukça rahat ve güvenli sürüş yapabilirsiniz. Yine de dikkatli olmakta fayda var. Bursa'da araba sürülecek yerler arasında en çok bilinen noktalardan biridir.


2- Osmangazi Göl Çevresi

İznik Gölü'nün Osmangazi sınırlarında göl kenarlarında güzel sakin bir şekilde pratik yapabilirsiniz. Hafta sonları bu taraflara insanlar oldukça fazla rağbet gösterebilir bu nedenle hafta içi günlerinde pratik yapmak sizin için daha güvenli olacaktır.


3- FSM CaddesiBu yol pratiğinizi biraz daha geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Örneğin artık trafiğe çıkmak istiyorsunuz. Bu yol trafiğe çıkmadan önce çok güzel bir pratik yapma yolu olabilir. Düz oluşu ve engebesiz yol olması sebebi ile trafiğe çıkmadan önce pratiğinizi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.


4- AVM Otoparkları

AVM'ler pratik yapmak için harika yerler. Tabi en boş olduklarında bu tez geçerli. AVM otoparkları genelde sabah ve öğle saatlerinde oldukça boş olur. Tabi bir de hafta içi bir gün olması gerekiyor. Ki pratik için oldukça boş, geniş alan olsun. 


5- TÜYAP Kongre Merkezi Otoparkı

Bursa'da pratik yapmak için en iyi yerlerden biri de TÜYAP Kongre Merkezi otoparkı. Geniş otoparkı sayesinde rahatça ve güvenli bir şekilde pratiğinizi yapabilirsiniz. Elbette bir fuar ve etkinlik günü olmaması gerekiyor. Yoksa geniş otopark size park yeri bile buldurmayan bir yere dönüşebilir.


6- AS Outlet Otoparkı

As Outlet otoparkı hem açık otopark hem de geniş ve düz. Bu sayede pratik yapanlar için oldukça uygun bir alan sağlıyor. As Outlet otoparkının boş olduğu zamanlarda hem sürüş pratiği hem de park pratiği yapabilirsiniz.

Sol şeritte kaç km/h hızla gitmelisiniz? Sol şeritte yavaş gidebilir misiniz? Bu soruların cevabı için Sol Şerit Hız Sınırı yazımıza göz atabilirsiniz!

BenzinLitre güvenli ve keyifli sürüşler diler...

Tüm içerikler okundu!

Next page