BENZİNLOG
01
ekim
2019
Uzun Yol
BenzinLitre
Otomobil
Bridgestone Blizzak Kış Lastiği

BRIDGESTONE BLIZZAK

Bridgestone Blizzak LM001 serisi ile kış mevsiminde sürüş güvenliğini üst düzeye çıkarıyor. Islak zeminde, karlı ve buzlu yollarda Bridgestone Blizzak LM001, yol tutuşu ve viraj hakimiyeti konusunda güven veriyor. Tüm soru işaretlerinize cevap niteliğinde tasarlanan Bridgestone Blizzak kış lastiği ile zorlu kış koşullarına meydan okumanız mümkün.

Farklı tip araçlara uygun olarak üretilen Bridgestone Blizzak kış lastikleri dayanıklılık, üstün performans ve sürüş güvenliği sağlıyor. Hangi tip araca sahip olursanız olun tercih edebileceğiniz lastikler arasında yer alıyor. 

Binek Araçlar İçin Bridgestone Blizzak 

Üstün direksiyon hakimiyetini hissetmek için ister düz yolda ister engebeli yolda olun, Bridgestone Blizzak kış lastiği ile yüksek performansta güvenilir sürüş mümkün.

4*4/ SUV/ Arazi Araçlarınız için Bridgestone Blizzak 

Blizzak LM-80 EVO, günümüzün güçlü 4x4 ve SUV’larının performans ve güvenlik taleplerini karşılamak için özel olarak geliştirildi. Bu lastiğin olağanüstü kontrol ve yol tutuş farkını, kar ve buzun yanı sıra ıslak ve kuru yüzeylerde de hissedeceksiniz.

 Hafif Ticari Araçlarınız için Bridgestone Blizzak 


Uzun ömürlü kış lastiğiniz Bridgestone Blizzak W810 aşınmaya dayanıklı yapısı düşük yuvarlanma direnci ile km başına düşen maliyeti azaltıyor.

BenzinLitre güvenli sürüşler diler!

Tüm içerikler okundu!

Next page