BENZİNLOG
31
temmuz
2018
Uzun Yol
Bir BenzinLitre Arabası Gördüm Sanki

Bir BenzinLitre Arabası Gördüm Sanki

BenzinLitre ekibi olarak son 6 ayda tam 35.000 km yol yaptık. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunduk ve uygulamamızı geliştirmek üzere çalıştık. İstanbul’dan Ankara’ya, Erzurum’dan Muğla’ya bir sürü ilde, akaryakıt istasyonlarını ve dinlenme tesislerini gezdik. Tüm bu yolcuğumuz sırasında istasyon bilgilerini doğruladık ve BenzinLitre uygulamasında size en doğru bilgiyi sağlamaya çalıştık. 

Çok fazla istasyon çalışanı ve işletmecisiyle sohbetimiz oldu. Artık BenzinLitre’yi tanıyan yüzlerce istasyon var. Hatta bazı istasyonlar çay ikramını BenzinLitre bardaklarıyla yapıyor J.

Ve artık ilk sponsorluk anlaşmamızı imzaladık! Tam 43 ülkede asistans hizmeti veren Tur Assist, ilk sponsorumuz oldu. Son güncellemeyle birlikte gelecek olan Acil Durum Butonu, ihtiyacınız olması durumunda, uygulama üzerinden Tur Assist ile yol yardımı için iletişime geçmenizi sağlayacak. 

Tur Assist’in BenzinLitre’ye getirdiği bir yenilik daha var. O da...


BenzinLitre Arabası

Artık uzun yolculuklarımızı bu yeni arabamızla gerçekleştireceğiz. Yolculuklarımız sırasında BenzinLitre arabasından araç kokunuzu istemeyi unutmayın J

İyi Yolculuklar!

Tüm içerikler okundu!

Next page