BENZİNLOG
24
kasım
2020
Yol Yardım
Yol Yardım
Benzinlitre - doost İşbirliği

Benzinlitre & doost İşbirliği

Yol güvenlik teknolojileri gelişmeye devam ediyor. Kaza tespiti ve önleme sistemlerinden navigasyon ve acil yardım sistemlerine kadar, arabalarımız artık her şeye hazırlıklı gibi görünüyor. Bagajda acil durum kiti, cepte akıllı telefon -bir felaketten kaçınmak için başka neye ihtiyacınız olabilir ki?

Güvenli bir araca ve en son teknolojilere sahip olmak yola kafanız rahat çıkmanın ilk adımı olsa bile işler ters gidebilir ve kendinizi yol kenarında mahsur kalmış vaziyette bulabilirsiniz. Kimi arayacaksınız, işlem ne kadar tutacak ve daha da önemlisi nasıl bir hizmet alacaksınız? Telefonun ucundaki yol yardım kahramanınız da olabilir baş belanız da… 

Acil yol yardım sizi en savunmasız olduğunuz anlarda korumalı ve tüm sorularınıza en doğru cevapları verip günü kurtarmalıdır. Tıpkı, başınıza bir iş geldiğinde arayacağınız en yakın arkadaşınız gibi size güven vermeli ve çözüm sunmalıdır.

İşte doost tam olarak bu fikirle; yolda kalanın dostu olmak, en hızlı ve en güvenilir haliyle yol yardımına yeni bir anlam kazandırmak için yollara çıktı. Ülke çapında, 900’den fazla servis aracından oluşan profesyonel hizmet ağı ile oto çekici, lastik yol yardım, akü şarjı, oto çilingir ve yakıt sorunu gibi başlıca hizmetler sunan doost’a aracınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. BenzinLitre size kefil :) 

doost kasko ya da herhangi bir üyelik gerektirmez ve her türlü arıza durumunda acil yol yardım servisleri ile 7/24 hizmet sunar. Sizin yapmanız gereken tek şey uygulamayı cep telefonunuza indirmek ve ihtiyacınız olan servisi seçerek konumunuzu bildirmektir!

Uygulama üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirir, akıllı fiyatlandırma sistemi sayesinde sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız. Canlı takip sistemi, yardıma gelen doost ekibini harita üzerinden eş zamanlı takip etmenize imkan tanır; sürücünün plakasına, adına hatta telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Böylece yolda kalmanın en can sıkıcı tarafından, bir bilinmezliğin içinde bekleme stresinden kurtulursunuz. Aracınız ise hizmet süresince oluşabilecek her türlü hasara karşı Eureko Sigorta tarafından güvence altındadır.

Çok yakında doost fırsatlarına Benzinlitre üzerinden ulaşabileceksiniz.

BenzinLitre İyi Yolculuklar Diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page