BENZİNLOG
15
temmuz
2021
Uzun Yol
Gündem
Bayramda Şehirler Arası Yolculuk Yasak Mı 2022

Bayramda Şehirler Arası Yolculuk Yasak Mı 2022

Kurban Bayramının yaklaşmasıyla beraber insanlar şehirler arası yolculuklar için hazırlık yapmaya başladı bile. Fakat pandemiyle birlikte gelen yasaklar, insanların kafasında "Bayramda şehirler arasında yolculuklar yasak mı?" sorusunu oluşturdu. Önceki bayramlarda vaka sayısının fazla olması sebebiyle sokağa çıkma yasağı uygulanmıştı. Uzun soluklu bir tatil olduğu zaman yasak olup olmadığı hemen konuşulmaya başlandığı için "Bayramda şehirler arası yolculuk yasak mı?" sorusu, tatil planı yapanlar için önemli bir nokta haline geldi. Geçtiğimiz günlerde yapılan Kabine toplantısından sonra Kurban Bayramı'nda şehirler arası seyahat yasağı ile ilgili yeni bir kararın alınıp alınmayacağı merak edildi. 

Tatilin bu kadar uzun süreceği açıklandıktan sonra "Bayramda şehirler arası yolculuk yasak mı?" sorusu asıl merak edilen konu oldu. Aslında bayram nedeniyle köprülerin ücretsiz olması bir nebze de olsa "Bayramda şehirler arası yolculuk yasak mı?" sorumuzun cevabını veriyor. 4 gün sürecek olan Kurban Bayramında şehirler arası seyahat yasağı bulunmuyor.


Bayram trafiğine takılmadan rahatça yolculuk yapmak istiyorsanız "Kurban Bayram Trafiği Ne Zaman Başlar 2022" yazımızı okuyabilirsiniz

BenzinLitre güvenli ve keyifli yolculuklar diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page