BENZİNLOG
14
kasım
2021
Enerji Sektörü
Sektörde Profesyoneller
Bahadır Pehlivaner Kimdir?

Bahadır Pehlivaner Kimdir?

Akaryakıt sektörünün tanınan isimlerinden Güzel Enerji Akaryakıt AŞ Türkiye Satış Direktörü Bahadır Pehlivaner, 1998 yılında Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

Pehlivaner, 2000 yılında Total ile başladığı akaryakıt sektörü kariyerine günümüzde de devam etmektedir. 2000-2006 yılları arasında Orta Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır. 2006-2007 arası 1 yıllık süreçte Akdeniz Bölge Müdürlüğü görevi yapan Bahadır Pehlivaner, 2007 yılından 2012 yılına kadar Ağ Geliştirme Bölge Müdürü olarak Total’deki görevine devam etmiştir. 2012 sonrası 7 yıllık süreçte Ege Bölgesi Satış Müdürü pozisyonunda çalışmıştır. 2019 itibari ile akaryakıt sektöründe ses getirecek önemli değişiklikler yaşanmıştır. Demirören Holding, TOTAL Oil Türkiye AŞ’nin adını değiştirmiş, OYAK çatısı altında birleşen ve enerji sektöründe hizmet veren TOTAL ve M Oil istasyonları birleşerek tek bir şirket haline gelmiş ve şirketin yeni adı, “Güzel Enerji Akaryakıt AŞ” olarak tescillenmiştir.

Akaryakıt sektöründe uzun yıllardır çalışmaya devam eden tecrübeli isim Bahadır Pehlivaner, Güzel Enerji Akaryakıt AŞ'de Türkiye Satış Direktörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Tüm içerikler okundu!

Next page