BENZİNLOG
25
temmuz
2019
Uzun Yol
Avrupa'nın En İyi Motosiklet Rotaları

Avrupa'nın En İyi 3 Motosiklet Rotası

Motosikletle yolculuk ederken virajları, yolları, sürati ve rüzgârı hissetmek isteyenler için Avrupa'nın en iyi 3 motosiklet rotasını sıralayacağız. Manzaranın, sürüş keyfinin ve adrenalinin tavan yaptığı en iyi rotaları seçtik.

1-)Cat and Fiddle Road (İngiltere)

Bir zamanlar İngiltere'nin en tehlikeli yolu olarak geçen bu yol Avrupa'nın en iyi 3 motosiklet rotası listemizin bir numarasında bulunuyor. 11 km süren bu yol aksiyon seven bisikletçiler ve motosikletçiler için bir cennet fakat 75km/h aşarsanız sizler için sorun yaratabilir.

2-)Amalfi Kıyıları(İtalya)

Yazın asla tercih etmemeniz gereken bu rotanın manzarasına aşık olacaksınız. Napoli ve Salerno arasında ki bu yol tam 50 km sürüyor.İniş çıkışlı olan ve manzarası asla kesilmeyen bu yol seyahatiniz için çok iyi bir rota olacaktır.Bu yol üzerinden yamaç paraşütü ve bir çok dalış okulu bulabilirsiniz. Avrupa'nın en iyi 3 motosiklet rotasından biri olarak değerlendirebilirsiniz.

3-)Transfagarasan Otoyolu(Romanya)

Romanya'nın en yüksek dağlarından biri olan bu dağ 35 km'lik bir yola sahihtir. Kışın kapalı olan bu yol yazın sizler için çok iyi bir tercih olabilir. Yazın bunaltıcı sıcaklarından kaçıp serinleyebileceğiniz çok uygun bir nokta.Hem serin olması hem de keskin rotalarıyla sizleri çok keyifli bir sürüş sunuyor.

Avrupa'nın en iyi 3 motosiklet rotasına seyahate çıkarsanız kışın veya yazın motosiklet kullanırken dikkat edilmesi gerekenler blogumuzu okumayı unutmayın!

BenzinLitre iyi sürüşler diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page